DPF Master Flash by XTON™

Xton

Nasz zespół to grupa świetnie zorganizowanych młodych ludzi, wyspecjalizowanych w zakresie automatyki przemysłowej. Szeroka gama posiadanych kompetencji pozwala nam stawić czoła nawet najbardziej skomplikowanym projektom. Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku, projektujemy i budujemy urządzenia, stosując najnowsze i innowacyjne rozwiązania.

W stałej ofercie posiadamy m.in. maszyny do regeneracji filtrów DPF a także myjki i piaskarki wysokociśnieniowe.
Tworzymy z pasją by dostarczyć na rynek światowy urządzenia najlepszej jakości.

Jesteśmy PROEKOLOGICZNI! W procesie produkcyjnym zwracamy szczególną uwagę na ochronę środowiska naturalnego.
Metody, które wdrażamy wspierają głównie polską myśl technologiczną. Naszą ofertę kierujemy do szeroko pojętego przemysłu.

XTON™ nieprzerwanie od 2011 roku, zajmuje się automatyką przemysłową. Z pasją budujemy maszyny dla przemysłu. Produkujemy seryjnie i na indywidualne zamówienia.

W nowoczesnym i dobrze wyposażonym laboratorium pracuje wykwalifikowana kadra inżynierów, która czuwa nad bezpieczeństwem i jakością każdego urządzenia.
Aby móc zaoferować Państwu urządzenia z najwyższej półki, zatrudniamy najlepszych specjalistów z branży automatyki, elektrotechniki i konstrukcji.

Wierzymy, że wartość produktu jest bezpośrednio związana ze stabilnością firmy i produkcji.

Nieustannie inwestujemy w nowe technologie, zaplecze produkcyjne, doświadczenie i profesjonalny personel dzięki temu gwarantujemy najwyższą jakość naszych urządzeń.

Zobacz oficjalną stronę www

Dołącz na Facebooku

Sprawdź na Instagramie

Oficjalny kanał YouTube