Hazet

HAZET to jeden z czołowych producentów wysokiej jakości narzędzi ręcznych, wózków narzędziowych i urządzeń. W 1868 roku Hermann Zerver założył w miejscowości Remscheid firmę HAZET-WERK i tym samym zapoczątkował pełną sukcesów historię, która trwa do dziś. Od zawsze bardzo ważną rolę w firmie HAZET pełni jakość. Istotny cel przedsiębiorstwa odzwierciedla maksyma „Made in Germany”. HAZET to ponad 150-letnie przedsiębiorstwo - to dynamika i duże nakłady inwestycyjne.

Portfolio produktów obejmuje klucze, grzechotki, ściągacze, szczypce oraz olbrzymi wybór specjalistycznych narzędzi. Ponadto firma HAZET produkuje urządzenia warsztatowe — głównie obszerny wybór wózków narzędziowych marki „Assistent”.

Główne kompetencje to wózki narzędziowe i stoły warsztatowe marki „Assistent”, narzędzia specjalne, technika dynamometryczna w zakresie pomiaru 0,1–2000 Nm, wkrętaki oraz narzędzia nasadowe - zawsze idealne rozwiązanie.
HAZET angażuje się już od ponad 20 lat z sukcesami jako „Oficjalny, techniczny partner i dostawca“ dla Porsche-Motorsport. Tam jest się godnym zaufania partnerem przy poszukiwaniu nowych rozwiązań narzędzi.

 

Zobacz oficjalną stronę www

Dołącz na Facebooku

Sprawdź na Instagramie

Oficjalny kanał YouTube