Odkryj nowoczesną motoryzację

XIV edycja targów ProfiAuto Show

ProfiAuto Show 2017 pod hasłem odkrywania nowoczesnej motoryzacji

„Odkryj Nowoczesną Motoryzację” – pod takim hasłem w dniach 3-4 czerwca odbyła się czternasta edycja targów ProfiAuto Show. Wydarzenie po raz kolejny miało miejsce w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Profi Auto Show

ProfiAuto Show to jedna z najważniejszych imprez motoryzacyjnych w Polsce. Wydarzenie dedykowane jest przede wszystkim profesjonalistom, na co dzień związanym z branżą automotive. W tym roku organizatorzy postawili sobie za cel zaprezentowanie szeregu nowoczesnych rozwiązań, pozwalających dopasować warsztat do zmieniających się warunków rynkowych i środowiskowych. Jako, że targi mają być także źródłem wiedzy branżowej z zakresu rozbudowy i rozwoju serwisów motoryzacyjnych - nowości i topowe produkty ze swojej oferty prezentowało ponad 140 wystawców.

Uczestnicy targów mogli wziąć udział w platformach dyskusyjnych i skorzystać z całej gamy szkoleń organizowanych przez liderów rynku oraz specjalistów z firmy Moto-Profil. O uzupełnieniu wyposażenia warsztatu oraz przystosowaniu go do wymogów zmieniającego się rynku opowiadali znani eksperci ProfiAuto.

Nie brakowało również atrakcji przygotowanych z myślą o miłośnikach motoryzacji,  w tym najnowszych modeli znanych marek czy emocjonujących pokazów samochodowych - szereg imprez towarzyszących sprawił, że Katowice w tych dniach stały się stolicą motoryzacji.

Poruszanie się po terenie targów ułatwiała aplikacja mobilna „ProfiAuto Show”. Wdrożone w niej rozwiązanie umożliwia dostęp do planu targów, harmonogramu szkoleń i elektronicznych katalogów wystawców, zawierających informacje o specjalnych atrakcjach i rabatach.

Część rozrywkowa

Część rozrywkowa imprezy to widowiskowe prezentacje tego, na co stać szybkie maszyny i ich szalonych kierowców...: wyścigi, drift, kontrolowane zderzenia, skoki, pokazy kaskaderskie, strzelanie do aut z bazooki, rozjeżdżanie ich monster truckiem i dużo, dużo więcej. 

Czytaj więcej »

Część targowa

Podczas targów ProfiAuto Show swoją ofertę zaprezentują najważniejsze światowe marki z branży automotive. Wśród nich znajdą się... zarówno dealerzy samochodowi, producenci części motoryzacyjnych, akcesoriów jak i wyposażenia warsztatów. Dziesiątki stoisk zapełnią halę Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach o powierzchni 8 tys. m2. Na każdym z nich zaplanowano wyjątkowe atrakcje: prezentacje, pokazy oraz konkursy z nagrodami. W hali wystawienniczej nie zabraknie też esencji targów motoryzacyjnych: samochodów i motocykli. Obejrzeć będzie można zarówno nowoczesne modele, jak i oldtimery, a także egzemplarze poddane tuningowi.

Czytaj więcej »

Relacja z ProfiAuto Show 2017

Tegoroczną edycję wydarzenia można uznać za rekordową pod względem ilości odwiedzających - w sumie w trakcie dwóch dni nasze targi motoryzacyjne odwiedziło 40 tys. gości. Kolejny raz podczas ProfiAuto Show przeszkolono tysiące mechaników samochodowych oraz zaprezentowano całkowicie nowe rozwiązania stosowane w branży automotive. Poinformowano także o podjęciu współpracy z producentem jednej z najpopularniejszych aplikacji wśród polskich kierowców. Na żadnych wcześniejszych targach nie działo się tak dużo i tak spektakularnie. Ta edycja potwierdza, że Profi Auto Show to jedne z najlepszych wystaw samochodowych i targów motoryzacyjnych w Polsce.

Czytaj więcej »