Nowa Era Motoryzacji

XV edycja targów ProfiAuto Show

ProfiAuto Show 2018 - Nowa Era Motoryzacji

ProfiAuto Show, jedna z najważniejszych imprez motoryzacyjnych w Polsce, po raz 15 podbiła serca i umysły pasjonatów samochodów i motocykli. Jubileuszowe wydanie ProfiAuto Show otworzyło nową erę w świecie motoryzacji.

Jak co roku w ofercie targów znalazło się wiele wyjątkowych atrakcji. Obecnych było ponad 140 najważniejszych wystawców - światowych marek branży automotive. Wydarzenie odbyło się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Profi Auto Show 2018

Część rozrywkowa

Część rozrywkowa ProfiAuto Show to widowiskowe prezentacje tego, na co stać szybkie maszyny i ich szalonych kierowców... Jubileuszowa, 15. edycja jednej z najważniejszych imprez motoryzacyjnych w Polsce to święto pasjonatów motoryzacji, którzy na długo zapamiętają zorganizowane atrakcje.

Czytaj więcej »

Część targowa

Podczas targów motoryzacyjnych ProfiAuto Show swoją ofertę zaprezentują najważniejsze światowe marki z branży automotive. Wśród nich znajdą się... zarówno dealerzy samochodowi, producenci części motoryzacyjnych, akcesoriów jak i wyposażenia warsztatów. Dziesiątki stoisk zapełnią halę Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach o powierzchni 8 tys. m2. Na każdym z nich zaplanowano wyjątkowe atrakcje: prezentacje, pokazy oraz konkursy z nagrodami. W hali wystawienniczej nie zabraknie też esencji targów motoryzacyjnych: samochodów i motocykli. Obejrzeć będzie można zarówno nowoczesne modele, jak i oldtimery, a także egzemplarze poddane tuningowi.

Czytaj więcej »

Relacja z ProfiAuto Show 2018

Tegoroczną edycję wydarzenia można uznać za rekordową pod względem ilości odwiedzających - w sumie w trakcie dwóch dni nasze targi motoryzacyjne odwiedziło 40 tys. gości. Kolejny raz podczas ProfiAuto Show przeszkolono tysiące mechaników samochodowych oraz zaprezentowano całkowicie nowe rozwiązania stosowane w branży automotive. Poinformowano także o podjęciu współpracy z producentem jednej z najpopularniejszych aplikacji wśród polskich kierowców. Na żadnych wcześniejszych targach nie działo się tak dużo i tak spektakularnie. Ta edycja potwierdza, że ProfiAuto Show to jedne z najlepszych wystaw samochodowych i targów motoryzacyjnych w Polsce.

Czytaj więcej »