Waeco

WAECO – STANDARD DLA PROFESJONALISTÓW

ASC marki WAECO. Ten skrót od ponad 40 lat jest kojarzony z najlepszą jakością i wiodącą techniką w zakresie urządzeń do serwisowania klimatyzacji. Fakt ten jest potwierdzony wieloma nagrodami „Best brand” otrzymanymi od wiodących niemieckich czasopism (np. Werkstatt aktuell) czy otrzymanymi podczas targów Automechanika. By utrzymać pozycję lidera, seria ASC jest stale rozwijana i udoskonalana. Wszystkie stacje WAECO są zaawansowanymi, całkowicie zautomatyzowanymi urządzeniami.

Konsekwentnie rozwijając ofertę stacji ASC kilka lat temu opracowaliśmy i opatentowaliśmy rozwiązanie Low Emission. Dzięki rozwiązaniu Low Emission urządzenia te odzyskują blisko 100% czynnika chłodniczego. Mając stację z tym rozwiązaniem można zaoszczędzić do kilku tysięcy złoty w skali roku na czynniku chłodniczym, który nie ucieka do atmosfery, jak w stacjach bez Low Emission.

Wszystkie stacje do serwisowania klimatyzacji serii ASC mają wbudowane złącze USB. To sprawia, że dokumentacja danych dotyczących zużycia czynnika chłodniczego do danego samochodu stała się prostsza. Przykładowo dane te można łatwo wyeksportować i za pomocą pamięci USB otworzyć je w programie Excel w komputerze.

Dzięki wysokiej jakości i trwałości stacje ASC do serwisowania klimatyzacji jako jedyne w Polsce mają 36 miesięcy gwarancji.

 

 

Zobacz oficjalną stronę www

Oficjalny kanał YouTube