Flukar

Obecnie firma Flukar Sp. z o.o. jest bardzo dynamicznie rozwijającą się firmą w branży petrochemicznej. Nieustannie inwestuje w nowoczesne technologie, zatrudnia wysoko wykwalifikowanych specjalistów oraz realizuje wiele zaawansowanych projektów badawczo-rozwojowych. Pozwala to na cykliczne wprowadzanie nowej gamy wysokiej klasy produktów dedykowanych dla przemysłu i motoryzacji.

Fabryka firmy Flukar jest najnowocześniejszym obiektem tego typu w Europie, wyróżnia się przyjaznością dla środowiska na wyjątkowo wysokim poziomie, niespotykanym w branży rafineryjnej i petrochemicznej w Polsce. 

Ponadto jest w stanie prowadzić gospodarkę w obiegu zamkniętym, co również stawia ją w pozycji lidera na rynku Polskim i Europejskim, żadna z firm w Polsce prowadząca podobną działalność nie ma możliwości pochwalenia się podobnym zakresem zaplecza produkcyjnego, wspomaganego przez szereg udogodnień, stworzonych na potrzeby fabryki.

W naszej ofercie posiadamy dwie własne marki olejowe Revline i Jasol. 

Oleje Revline i Jasol są produkowane z wykorzystaniem najwyższej jakości komponentów i baz olejowych, których parametry podobnie jak sam produkt firmy, są dokładnie kontrolowane w naszym ośrodku badawczym i w laboratoriach niezależnych.