NTN SNR

Firma NTN-SNR Automotive Aftermarket jest od lat jednym z liderów na europejskim rynku samochodowych części zamiennych.
Czerpiąc z kultury europejskiej i azjatyckiej, NTN-SNR oferuje swoim klientom oryginalne części, odpowiednie zarówno do pojazdów europejskich (VW, Fiat, Ford, Opel, Renault, Mercedes), jak i do azjatyckich (Honda, Toyota, Nissan, Suburu, Mitsubishi).
NTN-SNR Europe, należący do grupy NTN Corporation, trzeciego producenta łożysk na świecie, jest dziś uznanym specjalistą w dziedzinie samochodowych elementów rotujących.
Celem firmy jest dostarczanie klientom globalnych rozwiązań. Globalnych, gdyż NTN-SNR wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, dostarczając produkty do wszelkich zastosowań w pojazdach (koła, rozrząd, zawieszenie, skrzynia biegów, sprzęgło) w wielu miejscach na świecie: w Europie, Azji, obu Amerykach i nie tylko.
Firma NTN-SNR posiada niezwykle szeroką ofertę, która każdego roku jest wzbogacana o blisko 500 artykułów różnego typu. Nadal jej specjalnością pozostaja elementy obrotowe, w której dziedzinie stale zachowuje najwyższą jakość, szczególnie w następujących sektorach:
•    koła (łożyska pojedyncze, zestawy łożysk, tarcze hamulcowe z wbudowanym łożyskiem, czujniki prędkości koła),
•    rozrząd i akcesoria (rolki napinające, rolki prowadzące, wolne koła pasowe alternatora, elastyczne koła pasowe wału korbowego, zestawy rozrządu z paskiem, zestawy rozrządu z paskiem i pompą wody, zestawy rolek paska osprzętu silnika),
•    zawieszenie (łożyska pojedyncze kolumny McPherson, zestawy łożysk poprzednich i tylnych mocowań amortyzatorów,
•    skrzynie biegów (łożyka skrzyni biegów),
•    sprzęgła (łożyska wyciskowe),
•    klimatyzacja (łożyska sprężarek klimatyzacji).
NTN- SNR jest międzynarodową firmą, z fabrykami usytuowanymi w Europie, Ameryce i Azji i w każdym przypadku posiadającymi własne centra testowe oraz projektowe.
Dzięki bardzo dobrej reputacji, know-how i innowacji, firma gwarantuje jakość OEM na rynku części zamiennych we wszystkich oferowanych przez siebie gamach produktów.

 

Zobacz oficjalną stronę www