Cifam

Nowości i produkty cieszące się uznaniem, na przykład klocki hamulcowe w technologii HybriX®, od ponad 3 lat także do pojazdów Elektrycznych i Hybrydowych

Nowości związane z poszerzeniem oferty usług i produktów zostaną udostępnione w obszarze zastrzeżonym My Metelli na stronie internetowej www.metelligroup.it, gdzie istnieje możliwość skorzystania m.in. z ekskluzywnej i wyjątkowej funkcji tworzenia katalogów spersonalizowanych i dostosowanych do potrzeb klienta.

Wśród nowych produktów można wyróżnić najnowsze klocki hamulcowe do zastosowania m.in. w Audi A4, A5, A6, A7, BMW X3, X4, Seria 3 2019, Mercedes-Benz Klasy E, Alfa Romeo Stelvio i Citroen Jumpy, a także Peugeot Expert. Ponadto dostępne są klocki hamulcowe wykorzystujące technologię HybriX® do zastosowania w samochodach elektrycznych i hybrydowych, takich jak Tesla Model S, Nissan Leaf, Toyota CHR, Hyundai Ioniq itp. Ekskluzywne klocki HybriX® nie tylko nie zawierają miedzi, ale i żadnych materiałów toksycznych, dzięki temu hamowanie jest bardziej skuteczne, a także ciche, nawet w przypadku wyżej podanych typów pojazdów. Dzięki poszerzeniu wyżej opisanej oferty, obecnie w magazynie dostępnych jest 1600 różnych pozycji.

Jeśli chodzi o pompy hydrauliczne, seria wersji przełączanych, opatentowana przez Metelli Group, została poszerzona o nową pompę przeznaczoną do następujących modeli Mercedesów: CLA, Klasa A, Klasa B, GLA z silnikami 200/220CDI. Gama pomp hydraulicznych do samochodów osobowych, samochodów dostawczych i ciężarowych sięga niemal 1000 różnych pozycji.

Linia produktów hydraulicznych zostanie znacząco powiększona o 60 nowych pozycji, dzięki czemu klienci będą mogli znaleźć rozwiązania dla wszystkich wymaganych zastosowań w kompletnym katalogu Metelli Group.

Dodatkowo do asortymentu elementów napędowych wprowadzone zostaną przeguby do BMW i Mini z uzębieniem czołowym, bardziej kompaktowe, wytrzymałe oraz lżejsze od złącz tradycyjnych. Nasza gama przegubów z 6 i 8 kulami, montowanych od strony koła lub przekładni, zawierać będzie w ten sposób około 900 różnych pozycji.