Ate

Continental, ATE, VDO

Jesteśmy specjalistą od hamulców i równocześnie ekspertem od przyspieszania: od wielu lat dynamizujemy rynek, lansujemy nowości techniczne i stoimy u boku przemysłu motoryzacyjnego jako partner w rozwoju.
ATE to ponad 100 lat doświadczenia: Jesteśmy częścią firmy Continental: jednego z największych i najsilniejszych kooperantów przemysłu motoryzacyjnego na świecie.    

Marka ATE

Naszym klientom dajemy wszystko czego potrzebują do osiągnięcia sukcesu: najwyższej jakości komponenty, takie jak części eksploatacyjne do hamulców i elementy hydrauliczne, a także specjalistyczne narzędzia i urządzenia kontrolne.

Na wolnym rynku części zamiennych oferujemy bogaty program produktów do wszystkich liczących się marek samochodowych świata, a ich jakość odpowiada jakości części używanych przez producentów do produkcji nowych samochodów.

Co jeszcze wyróżnia ATE? Wsparcie dla klientów warsztatowych na najwyższym poziomie. Optymalna dostępność produktów, wsparcie serwisowe oraz bogata oferta szkoleń wzmacniają ich pozycje na lokalnych rynkach.

Firma Continental wspiera również miłośników samochodów zabytkowych w profesjonalnej renowacji hamulców. ATE Classic oferuje szeroką paletę hamulcowych części zamiennych przeznaczonych specjalnie dla samochodów zabytkowych. Ponadto pod nazwą produktu Classic dostepny jest także serwis umożliwiający nabycie rzadkich komponentów i systemów hamulcowych.

 

Zobacz oficjalną stronę www

Dołącz na Facebooku

Sprawdź na Instagramie