autoEXPERT

autoexpert

autoEXPERT
Specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tematyka pisma
Informacje z zakresu techniki motoryzacyjnej i technologii serwisowania, dostępnych na rynku narzędzi i urządzeń do wyposażenia warsztatu, części zamiennych, akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych; dane dotyczące branży motoryzacyjnej i prowadzenia przedsiębiorstw.

Główna grupa czytelników

Właściciele, kadra kierownicza firm motoryzacyjnych, osoby naprawiające i obsługujące samochody, dystrybutorzy części, akcesoriów i chemii motoryzacyjnej.

Dystrybucja

Czasopismo rozprowadzane drogą wysyłki przy wykorzystaniu stale aktualizowanej bazy adresowej liczącej w chwili obecnej ponad 65 000 adresów. Każde wydanie wysyłane jest do wyselekcjonowanych grup odbiorców (podmiotów motoryzacyjnych), wyłanianych na podstawie określonych kryteriów (np. lokalizacji lub specjalizacji).

Wydawca

Miesięcznik autoEXPERT ukazuje się na licencji tytułów „kfz betrieb", „autofachmann" i „autokaufmann", wydawanych przez Vogel Business Media GmbH & Co. KG (z siedzibą w Wϋrzburgu w Niemczech).

Vogel Business Media należy do międzynarodowego holdingu wydawniczego Vogel Media Group, będącego jednym z największych na świecie w sektorze publikacji technicznych i specjalistycznych. W skład koncernu, mogącego poszczycić się ponad 100-letnią tradycją, wchodzi obecnie około 40 firm, mających swoje lokalizacje w 20 krajach. Vogel Media Group aktywność biznesową koncentruje szczególnie na Europie i Azji. Obecnie w ramach naszej grupy wydawniczej publikowanych jest ponad 100 tytułów.

Zobacz oficjalną stronę www

Dołącz na Facebooku