Auto Starter

AS-PL Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem ze 100% polskim kapitałem, działającym w branży rozruszników i alternatorów. Firma została założona w Gdańsku w 1992 roku jako Auto-Starter – Kaszubowska Danuta. Obecnie Spółka zatrudnia ponad 280-osobową, profesjonalną kadrę wykwalifikowanych pracowników. Firma współpracuje z dystrybutorami oraz hurtownikami części zamiennych z całego świata w obszarze rynku aftermarket, czyli dystrybucji części zamiennych i akcesoriów do pojazdów.

Wieloletnie kontakty handlowe i sprzedaż do ponad 60 krajów na całym świecie sprawia, że Spółka znajduje się w czołówce wiodących dostawców części i podzespołów elektrycznych do pojazdów.

Obecnie firma posiada w swojej ofercie ponad 17 000 pozycji asortymentowych, odpowiadających blisko 250 000 numerom referencyjnym, które zapewniają Klientom szeroki wybór produktów począwszy od części oryginalnych, aż po zamienniki oferowane w konkurencyjnych cenach. W ofercie znajdują się części i podzespoły do samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych, jednostek pływających, motocykli oraz dla rynku przemysłowego.

Asortyment Spółki podzielony jest na trzy linie produktowe:
•    Economy Line - linia produktów skierowana dla osób poszukujących jakości za rozsądną cenę.
•    Standard Line - wiodąca linia produktowa marki AS, dedykowana dla Klientów szukających wysokiej jakości, niezawodności oraz konkurencyjnych cen.
•    Premium Line - propozycja skierowana dla Klientów poszukujących najwyższej jakości wyrobów. Składają się na nią zarówno produkty pochodzące od światowej klasy producentów OEM, jak i wyselekcjonowane produkty marki AS.

 

Zobacz oficjalną stronę www

Dołącz na Facebooku