Sun

Sun, John Bean

Sun oraz John Bean są markami należącymi do koncernu Snap-on, wiodącego producenta wyposażenia warsztatowego na świecie. Snap-on to 100-letnie doświadczenie w opracowywaniu, wdrażaniu i rozwoju urządzeń do obsługi serwisowej i napraw pojazdów.

Pod marką Sun oferowany jest najwyższej jakości sprzęt i oprogramowanie diagnostyczne. Prezentowana oferta obejmuje testery diagnostyczne z serii PDL 3200, PDL 4100, PDL 5600 oraz nowo wprowadzony na polski rynek tester diagnostyczny PDL 8000 z innowacyjną funkcją Inteligentnej Diagnostyki. 

Pod marką John Bean prezentowane są urządzenia do pomiaru i regulacji geometrii zawieszenia pojazdów pracujące w technologii 3D Visualiner V2200, V2300, V2400 i V3400, na targach prezentowane są między innymi najnowsze wersje urządzeń tzw. Connected aligners, jest to unikalne rozwiązanie, które pozwala na komunikacja urządzeń bezpośrednio z serwerem producenta, pobierania aktualizacji bazy danych, dostęp do najnowszych wersji biuletynów serwisowych oraz do przechowywania raportów z wykonywanych pomiarów w tzw. chmurze.