Serwis Motoryzacyjny

Serwis Motoryzacyjny

Serwis Motoryzacyjny jest profesjonalnym miesięcznikiem przeznaczonym dla osób zajmujących się naprawą, serwisowaniem, diagnostyką oraz badaniami technicznymi pojazdów samochodowych, także sprzedażą części zamiennych i akcesoriów. Pełni również rolę swego rodzaju poradnika dla osób prowadzących warsztat samochodowy i stacje kontroli pojazdów, zawierającego niezbędne informacje techniczne i prawne, porady praktyczne, jak również wskazówki dotyczące efektywnego prowadzenia firmy oraz stosowania odpowiednich instrumentów marketingowych. Dzięki współpracy z osobami specjalizującymi się w konkretnych dziedzinach, zawartość merytoryczna czasopisma jest sprawdzonym źródłem wiedzy, a profesjonalizm autorów publikacji pozwala mieć gwarancję jego fachowości i praktyczności.

Czytelnicy:
Osoby zajmujące się zawodowo naprawą, diagnostyką, serwisowaniem, badaniami technicznymi, lakiernictwem i blacharstwem, sprzedażą samochodów oraz produkcją, sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych. Właściciele i kadra kierownicza firm motoryzacyjnych. Osoby interesujące się techniką samochodową, uczniowie szkół samochodowych, studenci uczelni technicznych, rzeczoznawcy i szkoleniowcy.

Zawartość merytoryczna:
Informacje o technice samochodowej i tendencjach rozwojowych, metodach naprawy i diagnozowania samochodów, urządzeniach i narzędziach dla warsztatów samochodowych, nowościach na rynku wyposażenia warsztatowego i części, o wydarzeniach w branży motoryzacyjnej, jak również porady z zakresu prowadzenia przedsiębiorstw.

Pismo jest miesięcznikiem, ukazuje się od września 2007 roku w nakładzie 4000 egzemplarzy. Cena jednego egzemplarza wynosi 13,90 zł. Dystrybucja odbywa się głównie w prenumeracie, jak również poprzez sprzedaż detaliczną bezpośrednio u wydawcy, w hurtowniach części oraz na targach motoryzacyjnych, konferencjach i szkoleniach.

Zobacz oficjalną stronę www

Dołącz na Facebooku