KS Tools

KS Tools

Założona w roku 1992 firma KS Tools Werkzeuge und Maschinen jest producentem narzędzi ręcznych i specjalistycznych dla warsztatów samochodowych i dla przemysłu. Ciągły wysiłek w kierunku innowacji jest centralną częścią działań naszych udziałowców. Ponad 350 pracowników w 9 spółkach na świecie pracuje według tej samej motywacji i wspólnie prowadzi przedsiębiorstwo w kierunku ciągłego wzrostu i sukcesu.

Markę KS TOOLS postrzega się jako znak wysokiej jakości, atrakcyjnego stosunku ceny do jakości oraz elastyczności. Naszą pasją są inteligentne i trwałe produkty dla użytkowników z różnych branż, zarówno w obszarze narzędzi standardowych, jak i narzędzi specjalnych. Nie wystarcza nam, że sprzedamy dobre narzędzie. Z pomocą naszych nowoczesnych procesów produkcyjnych, dzięki wewnętrznej kontroli jakości i kompetentnym zespołom posprzedażowym chcemy odcisnąć na rynku swój ślad. Dodatkowo wspiera nas w tym system zarządzania jakością certyfikowany DIN ISO 9001.

Wszystkie nasze wysiłki doprowadziły nas dotychczas do pozycji jednego z większych międzynarodowych producentów narzędzi z gronem klientów w ponad 135 krajach świata. A dla nas to jeszcze nie koniec. Na polskim rynku firma działa od 15 lat. Od początku zwracamy szczególną uwagę na fachowców w Polsce, poprzez rozbudowywanie sieci dystrybucji o największych dystrybutorów części samochodowych i narzędzi profesjonalnych. Nasze narzędzia skracają czas naprawy i ułatwiają pracę.

Na naszym stoisku podczas ProfiAuto Show będziemy prezentować najnowsze narzędzia, jak również specjalistyczne rozwiązania naprawcze dla branży motoryzacyjnej. Dodatkowo na naszym stoisku będziemy prezentować Państwu nasz nowy program narzędzi do naprawy samochodów hybrydowych, techniki Videoskopowej, blokad rozrządu, kluczy pneumatycznych oraz naszego unikalnego programu precyzyjnych kluczy dynamometrycznych.

Podczas targów będą mieli Państwo możliwość zapoznania się z naszą najnowszą gazetką promocyjną „Top Deal”, jak również z promocją targową przygotowaną specjalnie dla Państwa na targi ProfiAuto Show. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania i postaramy się pomóc w rozwiązaniu problemów technicznych, które spotykają Państwo w swojej codziennej pracy.

 

 

Zobacz oficjalną stronę www