Exide

EXIDE Technologies

EXIDE Technologies to największy producent akumulatorów starterowych w Europie Środkowo-Wschodniej z ponad 130-letnią tradycją,  globalny lider w zakresie magazynowania energii na rynku motoryzacyjnym i przemysłowym. Dostarcza akumulatory na pierwsze wyposażenie do największych znanych producentów pojazdów osobowych i ciężarowych, na rynku wtórnym oferuje swoje produkty pod marką CENTRA i EXIDE. Marka CENTRA to najchętniej wybierana marka akumulatorów przez polskich kierowców.

Niemal 80% produkcji poznańskiego zakładu trafia na eksport, z czego ogromna większość do Europy Zachodniej.

Exide oferuje akumulatory i systemy magazynowania energii dla wielu branż, m.in. rolnictwa, motoryzacji, do elektrycznych, lekkich i ciężkich pojazdów użytkowych, dla żeglugi, branży logistyczno-transportowej, przemysłu obronnego, górnictwa, sportów wyczynowych, kolei, telekomunikacji, do zasilania awaryjnego (UPS).

Posiada też bogatą ofertę akcesoriów wspierających warsztaty oraz samodzielną obsługę i dobór akumulatorów, takich jak testery, prostowniki, wyszukiwarki akumulatorów i narzędzia do ich wymiany. Wspiera również bezpieczną dla środowiska utylizację zużytych akumulatorów.

Głównym celem udziału Exide w targach ProfiAuto Show jest zaprezentowanie autorskich modeli akumulatorów Centra EFB i oraz Centra Futura wyposażonych w najnowszej generacji technologię CarbonBoost 2.0, która zapewnia wyjątkowo dynamiczne przyjęcie ładunku, ogranicza emisję CO2 i znacznie wydłuża żywotność akumulatora.

 

Zobacz oficjalną stronę www

Dołącz na Facebooku