Grupa Amtra

Amtra

Grupa Amtra - to grupa kapitałowa powstała z połączenia trzech spółek - Amtra, Nanochem oraz Five Star Polska.

Podczas 25 lat działalności osiągnęła pozycję jednego z liderów na krajowym rynku dystrybucji i produkcji wyrobów chemii samochodowej oraz profesjonalnej chemii sprzątającej. Jest również generalnym dystrybutorem ponad 20 renomowanych marek z branży chemii motoryzacyjnej. Działalność Grupy to nie tylko hurtowy obrót towarami, ale  także reprezentacja uznanych na świecie i w Europie producentów na rynku polskim.

Większość  marek, które tworzą ofertę Grupy Amtra to numer 1 lub 2 w swojej kategorii. Są to między innymi: legendarny preparat wielofunkcyjny WD-40, ponadczasowe odświeżacze powietrza WUNDER-BAUM - w kształcie kultowego drzewka, czy dodatki do paliw STP - marka z sukcesami, m.in. w sportach motorowych. Warto wspomnieć również o Turtle Wax - liderze innowacji w kosmetyce samochodowej, a także marce z ponad stuletnim doświadczeniem na rynku profesjonalnej chemii samochodowej, jaką jest Permatex.

Grupa Amtra od 2003 roku jest producentem swoich marek: Moje Auto, Mobiler, Clinex, Expert+ oraz MA Professional. Mając 100% wpływ na asortyment, wizerunek i jakość produktów dokładamy starań, aby oferta była idealnie dopasowana do rynku i oczekiwań konsumentów oraz partnerów handlowych.