MANN-FILTER

Mann Filters

MANN-FILTER — idealne części. Idealny serwis.
Jako silna globalna marka należąca do dostawcy części samochodowych MANN+HUMMEL, MANN-FILTER oferuje pełną gamę filtrów o jakości oryginalnych części na potrzeby motoryzacyjnego rynku wtórnego.
MANN-FILTER oferuje kompatybilne filtry do praktycznie każdego samochodu, jak również do szerokiej gamy pojazdów użytkowych, maszyn rolniczych i budowlanych. Odzwierciedlając slogan „idealne części – idealny serwis”, ta marka premium oznacza innowacyjne produkty o wysokiej jakości, absolutną orientację na klienta i wyjątkową obsługę w zakresie sprzedaży i marketingu.
Marka MANN+HUMMEL obchodziła swoje 75-lecie w 2016 r. Założona w 1941 r. rodzinna firma z siedzibą w Ludwigsburgu stała się największym na świecie producentem filtrów powietrza, oleju, paliwa i kabinowych filtrów powietrza, zatrudniając ponad 20 000 osób w ponad 80 lokalizacjach na pięciu kontynentach i osiągając sprzedaż na poziomie ok. 4 mld euro.
Marka MANN-FILTER jest integralną częścią firmy od momentu jej założenia i została po raz pierwszy zarejestrowana jako znak towarowy w 1951 roku. Filtry MANN-FILTER w opakowaniach w charakterystycznych żółtych i zielonych kolorach marki łączą w sobie wiedzę i doświadczenie grupy MANN+HUMMEL.

Szeroka gama filtrów o jakości oryginalnego wyposażenia

Mając pokrycie rynku wynoszące ponad 97% europejskiego parku pojazdów, marka MANN-FILTER oferuje szeroką gamę filtrów i dostarcza ponad 6000 wkładów do filtrów na całym świecie.
Niezależnie od tego, czy chodzi o filtry powietrza, filtry oleju, filtry paliwa czy filtry powietrza kabinowego – MANN-FILTER oferuje pełną gamę filtrów do pojazdów i maszyn. Filtry można nazwać niedocenionymi bohaterami silnika samochodowego. Nie widać ich ani nie słychać – a jednak stale osiągają najwyższy poziom wydajności. Dzięki funkcji czyszczenia filtry mają kluczowe znaczenie dla sprawnego działania i żywotności nowoczesnych silników. Produkty MANN-FILTER zawsze spełniają wysokie wymagania producentów samochodowych. W postaci marki MANN-FILTER otrzymujesz za każdym razem jakość oryginalnego wyposażenia.

 

Dołącz na Facebooku

Sprawdź na Instagramie