Grupa Topex

Grupa Topex

Marka NEO to:
•    wysokiej klasy narzędzia dla wymagających użytkowników,
•    najnowsze technologie i materiały wykorzystywane w produktach,
•    gwarancja jakości i niezawodności potwierdzona przez niezależnych ekspertów,
•    2200 pozycji asortymentowych.

Niezawodna jakość i technologia

Narzędzia NEO to gwarancja najwyższej jakości stali, dokładnego cięcia oraz mocnych, ergonomicznych uchwytów (dwuskładnikowa rękojeść).
Ponad tysiąc produktów marki NEO posiada certyfikat TÜV MONITORING+TESTING, który jest potwierdzeniem niezawodności naszych produktów nawet przy pracach w wymagających warunkach.
W naszych laboratoriach każdego dnia poddajemy narzędza specjalistycznym testom wytrzymałościowym. Jednak, aby uzyskać pewność co do spełnianych standardów, powierzamy je także niezależnym, renomowanym ośrodkom badawczym. Ich efekt gwarantują najważniejsze certyfikaty jakościowe, które zostały przyznane narzędziom ręcznym NEO. Wśród nich: TÜV T+M, ISO i DIN.

CERTYFIKATY

Oferowane produkty są gwarancją wysokiej klasy materiałów, najnowszych technologii i designu. Z satysfakcją obserwujemy, jak z roku na rok zdobywamy coraz większe zaufanie wśród wymagających profesjonalistów, którzy poszukują rozwiązań na najwyższym poziomie. Dowodem tego są liczne wyróżnienia, które świadczą o niezawodności i uznaniu ze strony środowiska biznesowego. Najważniejszym z nich jest międzynarodowy certyfikat TÜV przyznany w 2012 roku, który jest pieczątką solidności naszych narzędzi. W ten sposób dołączyliśmy do europejskiego grona ekspertów w kwestii Kontroli Jakości. Licencja obejmuje ponad 1000 produktów, w tym narzędzia mechaniczne, budowlane, łączące, dekoratorskie i odzież BHP (seria HD).

Wysoka dynamika sprzedaży

Konsumenci coraz chętniej sięgają po produkty droższe. Ważniejszym benefitem niż cena staje się wysoka jakość, niezawodność, precyzja wykonania.

 

Zobacz oficjalną stronę www

Dołącz na Facebooku

Oficjalny kanał YouTube