ProfiAuto Show 2019
Napędzane pasją

16. edycja jednych z największych targów motoryzacyjnych w Polsce. 2 dni wyjątkowych atrakcji dla fanów motoryzacji oraz szkoleń i prezentacji wystawców dla przedstawicieli branży. Gwiazdy krajowego i europejskiego formatu. Ponad 20 000 m2 powierzchni, 150 światowych marek automotive i 46 000 gości.

Wydarzenie odbyło się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym oraz Spodku w Katowicach.

Zobacz jak dojechać Sprawdź ceny biletów

 

Główne atrakcje XVI edycji
ProfiAuto Show 2019

ProfiAuto Show to źródło motoryzacyjnych emocji na najwyższym poziomie. Podczas targów odbywają się widowiskowe pokazy i wyjątkowe premiery. Wydarzeniu towarzyszą liczne atrakcje i konkursy z nagrodami zarówno w specjalnej Strefie Rozrywki, jak i na stoiskach wystawców.

Czytaj więcej

Wystawcy targów motoryzacyjnych 2019

wystawcy targów motoryzacyjnych 2019

Dodatkowo na naszych targach motoryzacyjnych 2019 będzie można zobaczyć nie tylko supersamochody i wyjątkowe atrakcje rozrywkowe, ale przede wszystkim wystawców z branży motoryzacyjnej. Wśród wystawców będzie można spotkac producentów części samochodowych oraz przedstawicieli wiodących marek branży automotive. 

Czytaj więcej

Tak było w 2018 roku!
Relacja z XV edycji

Aż 150 wystawców, dwadzieścia tysięcy metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej i 40 tysięcy gości, z których niemal 1/4 to mechanicy. XV edycja największych targów motoryzacyjnych na Śląsku była rekordowa pod wieloma względami. Podczas ProfiAuto Show 2018 można było przede wszystkim poczuć przyspieszenie, z jakim rozwija się branża motoryzacyjna.

Czytaj więcej