ProfiAuto Show 2016 już za nami! Dziękujemy!
Wybierz język
Menu

ProfiAuto Show 4-5.06.2016

Wyjątkowe samochody, szybkie motocykle, odważni kaskaderzy i piękne kobiety – to główni bohaterowie ProfiAuto Show 2016.W pierwszy czerwcowy weekend nowoczesny gmach Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach i tereny dookoła niego wypełnią się rykiem silników i okrzykami zachwytu fanów motoryzacji.

Profi Auto Show

To już trzynasta edycja imprezy, która na stałe wpisała się w kalendarz polskich wydarzeń motoryzacyjnych. O jej wyjątkowości świadczy formuła: połączenie targów branżowych i spektakularnej imprezy rozrywkowej. Dzięki temu ProfiAuto Show przyciąga zarówno pasjonatów motoryzacji, jak i profesjonalistów z branży: mechaników, producentów, właścicieli sklepów i hurtowni. W 2016 roku nie zwalniamy tempa: będzie Profi, będzie Auto i zdecydowanie – będzie Show!!!

Część rozrywkowa

Część rozrywkowa imprezy to widowiskowe prezentacje tego, na co stać szybkie maszyny i ich szalonych kierowców: wyścigi, drift, kontrolowane zderzenia, skoki, pokazy kaskaderskie, strzelanie do aut z bazooki, rozjeżdżanie ich monster truckiem i dużo, dużo więcej. 

Pokazy będą się odbywać w specjalnie wydzielonej strefie racingowej, przez cały czas trwania targów. Na sobotni wieczór zaplanowano kulminację emocji – półtoragodzinne, kaskaderskie show wypełnione akrobacjami i efektami pirotechnicznymi. Atrakcje części rozrywkowej to także: pokazy ratownictwa medycznego, symulacje wypadków, pokazy bowlingu samochodowego, występy dj-ów, a także specjalne "miasteczko dla mechaników" z nowoczesnym sprzętem warsztatowym. ProfiAuto Show 2016 to również elementy przygotowane z myślą o najmłodszych – m.in. warsztaty kreatywne, prezentacje aut z różnych epok, tory samochodowe i symulatory jazdy.

Czytaj więcej »

Część targowa

Podczas targów ProfiAuto Show swoją ofertę zaprezentują najważniejsze światowe marki z branży automotive. Wśród nich znajdą się... zarówno dealerzy samochodowi, producenci części motoryzacyjnych, akcesoriów jak i wyposażenia warsztatów. Dziesiątki stoisk zapełnią halę Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach o powierzchni 8 tys. m2. Na każdym z nich zaplanowano wyjątkowe atrakcje: prezentacje, pokazy oraz konkursy z nagrodami. W hali wystawienniczej nie zabraknie też esencji targów motoryzacyjnych: samochodów i motocykli. Obejrzeć będzie można zarówno nowoczesne modele, jak i oldtimery, a także egzemplarze poddane tuningowi.

Czytaj więcej »

Relacja z ProfiAuto Show 2015

Miłośnicy samochodów wypełnili w weekend tereny nowo powstałego Międzynarodowego Centrum Kongresowego i Spodka w Katowicach. Jedna z największych imprez motoryzacyjnych w Polsce – ProfiAuto Show przyciągnęła szeroką grupę fanów motoryzacji.

Czytaj więcej »

Wpisy na wydarzeniu Facebook

Zobacz wydarzenie »

Wystawcy
Patronat medialny
Organizator