ProfiAuto Show 23-24 maja 2015

ProfiAuto Show to jedna z największych imprez motoryzacyjnych w Polsce. W 2014 roku przyciągnęła ponad 140 wystawców i 35 000 odwiedzających. Targi odbywają się od 12 lat (przy czym od 2009 roku pod nazwą ProfiAuto Show) a liczba gości i uczestników regularnie rośnie.

W 2014 roku wystawcy, zespoły muzyczne, organizatorzy pokazów i odwiedzający zajęli tereny o łącznej powierzchni 12 000 m2. W tegorocznej edycji targów planowane jest powiększenie powierzchni wystawienniczej.

Formuła ProfiAuto Show rozwija się z każdą kolejną edycją. Plan tegorocznej opracowany jest zarówno z myślą o pasjonatach motoryzacji, jak i przedstawicielach branży: producentach części i akcesoriów oraz właścicielach sklepów, hurtowni motoryzacyjnych czy mechanikach.


Relacja z ProfiAuto Show 2014

Ponad 35000 gości, 140 wystawców i dwa dni wypełnione emocjonującymi prezentacjami – tegoroczna edycja ProfiAuto Show, która odbyła się w weekend w katowickim Spodku, zgromadziła tłumy miłośników motoryzacji i profesjonalistów z tej branży.

Czytaj więcej »

FMX & Music Show

ProfiAuto FMX & Music Show to jedyne tego rodzaju wydarzenie na polskiej scenie sportów motorowych. Połączenie ostrych basów motocykli, z rockową muzyką zespołów Yuma oraz Acid Drinkers to zapowiedź jednego z najciekawszych tegorocznych wydarzeń w Polsce.

Czytaj więcej »

Wystawcy
Patronat medialny
Organizator