Znajdź warsztat samochodowy w swoim mieście!

Sieć ProfiAuto to już ponad 2400 warsztatów samochodowych w całej Polsce. Jeśli szukasz dobrego mechanika o profesjonalnym podejściu do obsługi serwisowej, wysokiej jakości naprawy w dobrej cenie i najlepszych części – doskonale trafiłeś. Nasi mechanicy samochodowi naprawią Twój samochód.


Profesjonalne serwisy motoryzacyjne ProfiAuto

Warsztaty samochodowe z sieci ProfiAuto

Jeśli szukasz warsztatu samochodowego godnego zaufania, postaw na ProfiAuto Serwis. W serwisach samochodowych ProfiAuto skorzystasz z napraw mechanicznych w pełnym zakresie, a także dokonasz cyklicznej wymiany elementów eksploatacyjnych. Każdy z warsztatów oferuje fachową obsługę, wysokiej jakości części samochodowe i szybką realizacji usług.

Nasza sieć obejmuje serwisy samochodowe z całej Polski – nawet jeśli usterka auta przydarzy Ci się daleko od miejsca zamieszkania, dzięki ProfiAuto sprawnie znajdziesz najbliższy warsztat samochodowy, szybko otrzymasz pomoc i wyruszysz w dalszą drogę. Postaw na jakość – wybierz ProfiAuto Serwis!


Auto Serwisy samochodowe z najszerszym zakresem usług

Profesjonalny warsztat samochodowy Profi AutoJaka jest recepta na sukces warsztatów ProfiAuto? Szeroki zakres usług, sprawia, że nasz autoserwisy działają sprawnie i kompleksowo, dzięki czemu są w stanie sprostać każdej naprawie. Realizujemy usługi dla samochodów wszystkich marek, przez co udało nam się zdobyć uznanie wielu zadowolonych klientów.

W serwisach samochodowych ProfiAuto pracują mechanicy o zróżnicowanym doświadczeniu i specjalizacji, dzięki czemu możemy świadczyć usługi z zakresu konserwacji pojazdów czy wulkanizacji opon. Część warsztatów zrzeszonych w ProfiAuto oferuje usługi specjalistyczne takie jak: naprawa samochodów hybrydowych, blacharstwo i lakiernictwo, autodetailing czy naprawa szyb samochodowych.

Zakres usług praktycznie każdego serwisu samochodowego ProfiAuto obejmuje m.in.:

Często warsztaty samochodowe ProfiAuto oferują również usługi pomocy drogowej, a część z nich zapewnia także samochód zastępczy na czas naprawy. Jeśli przytrafiła Ci się nagła usterka w trasie, zadzwoń do najbliższego serwisu samochodowego ProfiAuto.

Każdy auto serwis zaopatruje się w części w najlepszych sklepach motoryzacyjnych należących do sieci ProfiAuto. Sprawdź także nasze serwisy samochodów hybrydowych. Jesteś właścicielem serwisu i chciałbyś do nas dołączyć? Wypełnij formularz na stronie ProfiAuto Serwis.


Wybierz dobrego mechanika samochodowego w swoim mieście

Dobry mechanik samochodowy ProfiAutoKażdy właściciel pojazdu samochodowego doskonale wie, jak trudno jest znaleźć dobrego mechanika. Praktycznie w każdym mieście istnieje do kilkunastu warsztatów mechanicznych. Ale skąd wiesz, że oddając swój samochód do określonego warsztatu samochodowego, możesz liczyć na pełen profesjonalizm i rzetelność?

 • Doświadczenie

Aby naprawić pojazd, nie wystarczy znaleźć warsztat samochodowy w pobliżu domu. Ważne jest również, aby oferowała usługi wysokiej jakości. W tym celu przy wyborze odpowiedniego serwisu należy zwrócić uwagę na kilka szczegółów. Po pierwsze doświadczenie. Im większe doświadczenie mechanika, tym skuteczniejsza naprawa pojazdu. Serwisy ProfiAuto tworzą specjaliści, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w naprawie pojazdów różnych marek.

 • Certyfikacja warsztatu

Podczas wyboru auto serwisu warto upewnić się, że posiada on niezbędne certyfikaty. W ProfiAuto pracują przeszkoleni i kompetentni specjaliści z bogatą wiedzą o samochodach.

 • Specjalistyczny sprzęt

Profesjonalny warsztat samochodowy świadczy wiele usług, a jednocześnie musi posiadać odpowiedni sprzęt i narzędzia do naprawy nowoczesnych samochodów. Fakt ten jest szczególnie istotny przy wykonywaniu szeregu bardzo profesjonalnych usług, na przykład remontu silników czy pomp wtryskowych. Nasze warsztaty posiadają najnowocześniejsze narzędzia potrzebne do przeprowadzania różnych działań naprawczych.

 • Uczciwa cena

W celu znalezienia najlepszego warsztatu w Twojej okolicy warto pamiętać o cenie. Dobry specjalista zaproponuje Ci cenę naprawy dostosowaną do usługi. Powinna ona obejmować koszt zakupu części i robocizny. Tak więc przed odesłaniem samochodu do naprawy zdecydowanie powinieneś otrzymać szacowane informacje o kosztach naprawy. W przypadku zmiany ceny wynikającej z nieprzewidzianej usterki musisz również zostać poinformowany telefonicznie, aby uniknąć rozczarowania.

Powierzając swój samochód w ręce specjalistów, warto kierować się renomą i opiniami klientów. ProfiAuto to wyłącznie najlepsze serwisy samochodowe, wyróżniające się doświadczeniem, wykwalifikowaną kadrą mechaników oraz nowoczesnym sprzętem diagnostycznym. Dzięki starannej selekcji auto serwisów oferujemy najwyższą jakość obsługi w każdym z nich. Auto serwisy ProfiAuto w takich miastach jak Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław cieszą się wielką popularnością i uznaniem klientów.

Warsztat ProfiAutoSerwisy samochodowe ProfiAuto zapewniają:

 • Profesjonalizm - każdy mechanik z warsztatów ProfiAuto to wysokiej klasy specjalista, który nie tylko zajmie się usterką, ale również rzeczowo wytłumaczy źródło problemu. W przypadku pojawienia się dodatkowych komplikacji mechanik informuje klienta o zaistniałym problemie.
 • Terminowość - awarie samochodów zdarzają się w najmniej spodziewanym momencie, dlatego warto skorzystać z pomocy mechanika, który szybko zajmie się naprawą usterki, tak by było sprawne w uzgodnionym wcześniej terminie. W przypadku uszkodzenia pojazdu podczas jazdy, warto wybrać auto serwis ProfiAuto, który w swej ofercie posiada również pomoc drogową i możliwość holowania pojazdu.
 • Sprecyzowane ceny - doświadczony i sprawdzony mechanik ProfiAuto po wstępnej diagnozie samochodu jest w stanie ocenić przybliżony koszt naprawy pojazdu. Do ceny usługi należy doliczyć koszt części samochodowych.
 • Uczciwość - serwisy ProfiAuto osiągnęły swój sukces i cieszą się doskonałą opinią wśród klientów, ponieważ uczciwie i rzetelnie realizują swoje usługi. Mechanicy z warsztatów ProfiAuto z realizują usługi z największą starannością, ponieważ mają wpływ na bezpieczeństwo podróży swoich klientów. 

W przypadku warsztatów ProfiAuto warto również podkreślić:

 • indywidualne podejście do każdego pojazdu,
 • najlepsze części zamienne,
 • wygodne i szybkie umawianie wizyty.

Umów się wygodnie na wizytę w serwisie samochodowym już dziś

Za pomocą kilku kliknięć masz wgląd do listy uznanych i renomowanych auto serwisów znajdujących się w najbliższym mieście wraz ze wszystkimi niezbędnymi informacjami (godziny otwarcia, mapa dojazdu, opinie klientów). Dzięki temu będziesz mógł dokonać szybkiego wyboru certyfikowanego specjalisty. Postaw na jakość – wybierz ProfiAuto Serwis! Umawianie wizyty w naszych warsztatach samochodowych może być jeszcze prostsze dzięki aplikacji ProfiAuto. Pobierz ją na swój telefon, zarejestruj się i zaledwie kilkoma kliknięciami rezerwuj terminy wizyty w serwisach na terenie całej Polski!

Dobry mechanik ProfiAuto
Znajdź warsztat samochodowy
Auto serwis ProfiAuto

Najczęściej zadawane pytania


 1. Ile warsztatów współpracuje z siecią ProfiAuto?

  Z siecią ProfiAuto współpracuje aktualnie 1700 warsztatów samochodowych z całej Polski Sieć ProfiAuto opiera się na specjalnie wyselekcjonowanych, najlepszych autoserwisach w Polsce.

 2. Czy auto serwisy oferują usługę door to door?

  Tak. W okresie pandemii bezpieczeństwo przemieszczania stało się priorytetem i wprowadziła nowe rozwiązania serwisowe, pozwalające zrealizować naprawę pojazdu w pełni bezpiecznie zarówno dla Klienta, jak i mechaników. W ramach usługi Door to door wybrane warsztaty samochodowe odbierają pojazd ze wskazanego miejsca i dostarczają go w to samo miejsce po naprawie i dokładnej dezynfekcji. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

 3. Jakie ceny oferują warsztaty samochodowe ProfiAuto?

  Ceny realizowanych usług serwisowych mogą się różnić w każdym warsztacie, dlatego w celu poznania dokładnej wyceny zachęcamy do kontaktu z wybranym auto serwisem. Dbamy by wszystkie placówki ProfiAuto oferowały najkorzystniejsze ceny w stosunku do jakości realizowanych usług,