Znajdź warsztat samochodowy w swoim mieście!

Sieć ProfiAuto to już ponad 1500 warsztatów samochodowych w całej Polsce. Jeśli szukasz dobrego mechanika, profesjonalnej obsługi serwisowej, wysokiej jakości naprawy w dobrej cenie i najlepszych części – doskonale trafiłeś. Nasi mechanicy samochodowi naprawią Twój samochód.

#zostajęwdomu i chcę zlecić naprawę samochodu bez wychodzenia z domu

W okresie pandemii bezpieczeństwo przemieszczania stało się priorytetem i wielkim wyzwaniem. Aby bezpiecznie poruszać się, potrzebny jest sprawny samochód. Co zrobić, gdy zdarzy się awaria, konieczny jest przegląd lub niezbędne prace serwisowe? W odpowiedzi na obecne zagrożenia, sieć serwisów ProfiAuto wprowadziła nowe rozwiązania serwisowe, pozwalające zrealizować naprawę pojazdu w pełni bezpiecznie zarówno dla Klienta, jak i mechaników.

W ramach usługi Door to door odbieramy pojazd spod Twojego domu i dostarczamy go w to samo miejsce po naprawie i dokładnej dezynfekcji. Możesz też skorzystać z innego rozwiązania wspierającego bezpieczeństwo – usługi Zaparkuj samochód w serwisie. Zostawiasz pojazd na parkingu serwisu ProfiAuto, my wykonujemy naprawy, a Ty spokojnie #zostajeszwdomu.

Dowiedz się więcej i znajdź serwis w swoim mieście, który świadczy usługę Door to door oraz/lub Zaparkuj samochód w serwisie.


Door to door, czyli naprawiony i zdezynfekowany samochód bez wychodzenia z domu

 • Skontaktuj się z wybranym serwisem ProfiAuto i ustal termin odbioru samochodu.
 • By ograniczyć bezpośredni kontakt do minimum, wszystkie formalności załatwiaj mailowo lub za pomocą aplikacji ProfiAuto. Zalecamy płatność bezgotówkową.
 • Wywietrz auto, zdezynfekuj kluczyki i włóż je do pudełka.
 • Pracownicy serwisu przyjadą po samochód w umówionym terminie i zabezpieczą go na miejscu - zastosują ozonowanie lub inną, skuteczną metodę odkażania oraz zabezpieczą elementy karoserii i tapicerkę.
 • Po wykonaniu prac serwisowych, pracownicy dostarczą naprawiony i zabezpieczony samochód do Twojego domu oraz przekażą Ci zdezynfekowane kluczyki.

Zaparkuj samochód w serwisie i #zostańwdomu w czasie naprawy

 • Skontaktuj się z wybranym serwisem ProfiAuto i ustal termin dostarczenia samochodu.
 • By ograniczyć bezpośredni kontakt do minimum, wszystkie formalności załatwiaj mailowo lub za pomocą aplikacji ProfiAuto. Zalecamy płatność bezgotówkową.
 • Wywietrz auto, zdezynfekuj kluczyki, włóż je do pudełka i przekaż pracownikowi serwisu.
 • Zostaw samochód na parkingu serwisu i wróć do domu.
 • Gdy samochód będzie gotowy do odbioru, otrzymasz powiadomienie.
 • Odbierz naprawiony i zdezynfekowany samochód.

Nie musisz odkładać przeglądu czy rezygnować z niezbędnych napraw samochodu z powodu pandemii. Wystarczy zmienić nawyki, by bezkontaktowo komunikować się z warsztatem i bezpiecznie zrealizować potrzebną usługę.

Znajdź serwis door to door


Profesjonalne serwisy motoryzacyjne ProfiAuto

Warsztaty samochodowe z sieci ProfiAuto

Jeśli szukasz godnego zaufania warsztatu samochodowego w swoim mieście, postaw na i Profi Auto Serwis. W serwisach samochodowych ProfiAuto skorzystasz z napraw mechanicznych w pełnym zakresie, a także dokonasz cyklicznej wymiany elementów eksploatacyjnych. Każdy z warsztatów oferuje fachową obsługę, wysokiej jakości części samochodowe i szybkiej realizacji usług.

Nasza sieć obejmuje serwisy samochodowe z całej Polski – nawet jeśli usterka auta przydarzy Ci się daleko od miejsca zamieszkania, dzięki ProfiAuto sprawnie znajdziesz najbliższy warsztat samochodowy, szybko otrzymasz pomoc i wyruszysz w dalszą drogę. Postaw na jakość – wybierz ProfiAuto Serwis!

Serwisy samochodowe z najszerszym zakresem usług

Warsztaty samochodowe, zrzeszone w ProfiAuto, to bogata oferta usług.

Zakres usług praktycznie każdego serwisu samochodowego ProfiAuto obejmuje m.in.:

Warsztaty samochodowe ProfiAuto oferują również usługi pomocy drogowej, a część z nich zapewnia także samochód zastępczy na czas naprawy. Jeśli przytrafiła Ci się nagła usterka w trasie, zadzwoń do najbliższego serwisu samochodowego ProfiAuto.

Każdy auto serwis zaopatruje się w części w najlepszych sklepach motoryzacyjnych należących do sieci ProfiAuto. Sprawdź także nasze serwisy samochodów hybrydowych. Jesteś właścicielem serwisu i chciałbyś do nas dołączyć? Wypełnij formularz na stronie ProfiAuto Serwis.

Dobry mechanik samochodowy w Twoim mieście

ProfiAuto to wyłącznie najlepsze serwisy samochodowe, wyróżniające się doświadczeniem, wykwalifikowaną kadrą mechaników oraz nowoczesnym sprzętem diagnostycznym. Dzięki starannej selekcji warsztatów oferujemy najwyższą jakość obsługi w każdym z nich.

Każdy warsztat samochodowy ProfiAuto to ponadto:

  • indywidualne podejście do każdego pojazdu,
  • najlepsze części zamienne,
  • terminowe naprawy,
  • wygodne i szybkie umawianie wizyty.

Umów się wygodnie na wizytę w serwisie samochodowym już dziś

Umawianie wizyty w naszych warsztatach samochodowych może być jeszcze prostsze dzięki aplikacji ProfiAuto. Pobierz ją na swój telefon, zarejestruj się i zaledwie kilkoma kliknięciami rezerwuj terminy wizyty w serwisach na terenie całej Polski!