Profesjonalne sklepy i serwisy samochodowe

Składamy się z najlepszych części

Znajdź warsztat samochodowy w swoim mieście!

Sieć ProfiAuto to już ponad 1500 serwisów samochodowych w całej Polsce. Jeśli szukasz profesjonalnej obsługi serwisowej, wysokiej jakości naprawy w dobrej cenie i najlepszych części – doskonale trafiłeś. Nasi wyspecjalizowani mechanicy samochodowi pomogą Ci rozwiązać każdy problem z twoim samochodem. Każdy auto serwis zaopatruje się w części w najlepszych sklepach motoryzacyjnych należących do sieci ProfiAuto. Sprawdź także nasze serwisy samochodów hybrydowych. Jesteś właścicielem serwisu i chciałbyś do nas dołączyć? Wypełnij formularz na stronie ProfiAuto Serwis.

Profesjonalne serwisy motoryzacyjne ProfiAuto

Warsztaty samochodowe z sieci ProfiAuto

Jeśli szukasz godnego zaufania warsztatu samochodowego w swoim mieście, postaw na placówkę, należącą do sieci ProfiAuto. W każdym z serwisów skorzystasz z napraw mechanicznych w pełnym zakresie, a także dokonasz cyklicznych wymian elementów eksploatacyjnych. Każdy z warsztatów to gwarancja fachowej obsługi, wysokiej jakości części samochodowych i szybkiej realizacji usług.

Nasza sieć obejmuje serwisy samochodowe z całej Polski – nawet jeśli usterka auta przydarzy Ci się daleko od miejsca zamieszkania, dzięki ProfiAuto sprawnie znajdziesz najbliższy warsztat, szybko otrzymasz pomoc i wyruszysz w dalszą drogę. Postaw na jakość – wybierz pewny serwis z naszej sieci!

Serwisy samochodowe z najszerszym zakresem usług

Warsztaty samochodowe, zrzeszone w ProfiAuto, to bogata oferta usług. Niezależnie, jakie problemy dopadły Twoje auto – w naszych serwisach sieciowych uzyskasz fachową pomoc!

Zakres usług praktycznie każdego serwisu samochodowego ProfiAuto obejmuje m.in.:

 • diagnostykę komputerowa pojazdu,
 • naprawy mechaniczne w pełnym zakresie – w tym naprawy silnika,
 • naprawy elektroniki samochodowej,
 • serwis ogumienia – wymiana opon, wulkanizacja, prostowanie felg,
 • naprawy blacharsko-lakiernicze,
 • serwisowanie i montaż instalacji LPG,
 • serwis, czyszczenie i napełnianie klimatyzacji,
 • naprawy i wymianę szyb,
 • wymianę oleju, filtrów, płynów samochodowych.

Warsztaty samochodowe ProfiAuto oferują również usługi pomocy drogowej i holowania, a część z nich zapewnia także samochód zastępczy na czas naprawy. Jeśli przytrafiła Ci się nagła usterka w trasie, zadzwoń do najbliższego serwisu z naszej sieci – niezwłocznie otrzymasz pomoc!

Sprawdzony warsztat samochodowy w Twoim mieście

ProfiAuto to wyłącznie najlepsze serwisy samochodowe, wyróżniające się doświadczeniem, wykwalifikowaną kadrą mechaników oraz nowoczesnym sprzętem diagnostycznym i naprawczym. Dzięki starannej selekcji warsztatów sieciowych możemy zagwarantować Ci najwyższą jakość obsługi w każdym z nich.

Każdy warsztat samochodowy ProfiAuto to ponadto:

  • indywidualne podejście do każdego pojazdu,
  • najlepsze części zamienne,
  • terminowe naprawy,
  • wygodne i szybkie umawianie wizyty.

Umów się na wizytę w serwisie samochodowym już dziś!

Chcesz szybko umówić się na wizytę w serwisie samochodowym? Sieć ProfiAuto zapewnia szereg ułatwień, umożliwiających wygodne zarezerwowanie terminu naprawy. Na naszej stronie znajdziesz pełną listę warsztatów w poszczególnych województwach i miastach. Wybierz najdogodniej położony punkt – wszystkie dane kontaktowe znajdziesz w jednym miejscu!

Umawianie wizyty w naszych warsztatach samochodowych może być jeszcze prostsze dzięki aplikacji ProfiAuto. Pobierz ją na swój telefon, zarejestruj się i zaledwie kilkoma kliknięciami rezerwuj terminy wizyty w serwisach na terenie całej Polski!