Szkolenia dla Partnerów ProfiAuto

Dbamy o stały rozwój naszych Partnerów, dlatego regularnie organizujemy szkolenia techniczne, produktowe i marketingowe. Obecnie w naszej ofercie znajduje się kilkadziesiąt szkoleń zarówno darmowych, jak i płatnych, na preferencyjnych warunkach.

Zobacz aktualny wykaz szkoleń


motoserwis-haynes.png

Szkolenia dla szkół technicznych

Z myślą o ciągłym podnoszeniu jakości kształcenia przyszłych mechaników, opracowaliśmy program „ProfiAuto dla szkół”. Szkołom technicznym dajemy dostęp do bazy najnowszych danych technicznych Moto-Serwis – programu przydatnego w codziennej pracy każdego mechanika samochodowego. Materiały mogą być bezpłatnie wykorzystywane na potrzeby dydaktyczne.

Moto-Serwis

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą wersją oprogramowania Moto-Serwis. Produkt ten dostępny jest w wersji online. Jest on oparty na bazie danych technicznych programu HaynesPro WorkshopData ATI, najobszerniejszym zbiorze danych dotyczących samochodów osobowych w Europie, i zawiera ważne informacje dotyczące konserwacji i naprawy, dane dotyczące regulacji, rysunki techniczne oraz dane związane ze sterowaniem silnikiem.

Moto-Serwis został wyposażony w inteligentnego asystenta ds. elektroniki ESA (Electronics Smart Assistant) przeznaczonego specjalnie do diagnostyki i naprawy nowoczesnych systemów elektronicznych w pojazdach. Można przejść do kodów OBD lub bezpośrednio do danego komponentu elektronicznego. Zrozumiałe, krokowe instrukcje poprowadzą dalej do dokładnej diagnostyki z pomocą tysięcy standardowych kodów OBD, kodów usterek od producentów oraz szczegółowych schematów okablowania.

Aplikacja na bieżąco jest aktualizowana o nowe samochody, nowe funkcje i dodatkowe dane, które są bezpłatne dla naszych użytkowników. Jakość zawartych danych jest bezkonkurencyjna i są one ustandaryzowane dla Państwa wygody.

Oprogramowanie Moto-Serwis to coś więcej niż tylko baza danych wypełniona wiarygodnymi informacjami i danym technicznymi. Jest to również aplikacja przyjazna użytkownikownikowi, która pomaga serwisować samochody osobowe w sposób efektywny i ekonomiczny. Wyszukiwanie danych dotyczących konserwacji samochodów przebiega szybko i bez wysiłku.

Program Moto-Serwis wyposażony został w moduł SmartFIX zawierający Biuletyny Serwisu Technicznego (Technical Service Bulletins - TSBs), czyli informacje techniczne dotyczące konkretnych usterek i sposobu ich usunięcia w pojazdach po 2009 roku.

Program dystrybuowany jest poprzez sieć naszych partnerów handlowych w całej Polsce.
Możliwość skorzystania z darmowego dostępu na okres jednego miesiąca - wersja DEMONSTRACYJNA zawierająca pełen dostęp do wszystkich modułów dostępna po wypełnieniu formularza rejestracyjnego.

Dowiedz się więcej o programie Moto-Serwis

 

 


Chcesz rozwijać się z ProfiAuto?