Oprogramowanie PAS24

PAS24

PAS24 to program warsztatowy zbudowany specjalnie dla mechaników samochodowych. Dzięki pełnej integracji z katalogiem części i aplikacją ProfiAuto, opcji wysyłania powiadomień oraz wielu innym dostępnym funkcjom, umożliwia kompleksowe zarządzanie serwisem i wygodną obsługę klientów. Dla ProfiAuto Serwisów program PAS24 dostępny jest z rabatem 20%.

Wypróbuj PAS24

Twój pakiet korzyści

Twoje Korzyści

Na każdy ProfiAuto Serwis czeka rozbudowany pakiet korzyści, zapewniających stały rozwój, poprawę komfortu pracy, wzmocnienie wizerunku i zwiększenie zysków. Partnerskim warsztatom oferujemy kompleksowe wsparcie, w szczególności produktowe, merytoryczne, marketingowe, sprzedażowe i informatyczne. Wzmacniamy przedstawicieli sieci, szanując ich niezależność.

Odkryj pakiet

Aplikacja ProfiAuto Manager

Aplikacja ProfiAuto

Dzięki aplikacji mobilnej ProfiAuto Manager pozostajesz w stałym kontakcie ze swoimi klientami. Za pomocą kilku kliknięć możesz przyjąć i wycenić zlecenie serwisowe oraz ustalić termin odbioru pojazdu. Z podobną łatwością usługę zlecą Twoi klienci. To pierwsza aplikacja w Polsce, która umożliwia zdalne naprawianie samochodów - bez wychodzenia z domu.

Poznaj naszą aplikację

Szkolenia

Szkolenia i konferencje

Dbamy o stały rozwój partnerów serwisowych. Regularnie organizujemy szkolenia techniczne, produktowe i marketingowe – zarówno darmowe, jak i płatne na preferencyjnych warunkach. Do wyboru pozostaje kilkadziesiąt tematów, najbardziej dopasowanych do bieżących potrzeb rynku. Kształcimy również przyszłych mechaników w ramach programu „ProfiAuto dla szkół”.

Zobacz szkolenia

Wydarzenia dla serwisów

Szkolenia i wydarzenia dla serwisów

Dla partnerskich serwisów przez cały rok organizujemy wydarzenia branżowe, sportowe i motoryzacyjne, które integrują, rozwijają wiedzę i umiejętności oraz dostarczają niezapomnianych wrażeń. Dołączając do sieci, masz szansę wziąć udział w targach ProfiAuto Show, Regionalnych Konferencjach ProfiAuto Serwis, akcjach PitStop, wyścigu ProfiAuto Racing Cup oraz w innych emocjonujących eventach.

Więcej o wydarzeniach

Dołącz do sieci ProfiAuto Serwis

Dołącz do PAS

Sieć ProfiAuto Serwis tworzy już niemal 2000 serwisów samochodowych z całej Polski, a także z Czech i Słowacji. Zrzeszone warsztaty mogą liczyć na intensywne wsparcie biznesowe, technologiczne, informatyczne, marketingowe i szkoleniowe, dzięki któremu rozwijają się, wzmacniają swój wizerunek i regularnie zwiększają zyski. Dowiedz się, jak zostać naszym partnerem serwisowym.

Poznaj szczegóły

Dobrywarsztat.pl

Dobrywarsztat.pl

Jesteśmy partnerem ogólnopolskiego serwisu internetowego Dobrywarsztat.pl, prowadzonego przez Auto Świat. Kierowcom strona umożliwia łatwe wyszukanie polecanych warsztatów w okolicy i szybkie umówienie wizyty, a serwisom pozwala zwiększyć widoczność w sieci i zdobyć nowych klientów. Dobrywarsztat.pl to także mnóstwo przydatnych porad dla mechaników i kierowców.

przejdź do serwisu

Wirtualny warsztat

Wirtualny warsztat

Wirtualna rzeczywistość w serwisie samochodowym – od technicznej ciekawostki do praktycznego narzędzia online! ProfiAuto rozwija pierwszy w kraju projekt, który łączy prezentację modelowego warsztatu z podnoszeniem kompetencji przez Internet. Mechanicy zapoznają się m.in. z rekomendowaną organizacją przestrzeni w serwisie, wyposażeniem i ruchomymi wizualizacjami.

Wejdź do warsztatu

Projekt Warsztat

Projekt Warsztat

Czas na motoryzacyjne rewolucje! Projekt Warsztat to program telewizyjny powstały z inicjatywy marki ProfiAuto. W każdym odcinku inny serwis samochodowy przechodzi kompleksową metamorfozę pod okiem eksperta. Celem jest zwiększenie konkurencyjności rynkowej warsztatu. Program zadebiutował na antenie TVN Turbo w 2016 roku, podbijając serca widzów.

Oglądaj online

MOTO Flota

Moto Flota

Partnerskie warsztaty mają szansę stać się częścią sieci Serwisów Niezależnych MOTO Floty - wielokrotnie nagradzanej, polskiej firmy, oferującej kompleksowy serwis flot samochodowych. Dołączenie do grona niemal 900 serwisów oznacza stały napływ zleceń, wygodę bezgotówkowych napraw, wzrost renomy warsztatu oraz inne korzyści, wynikające z obsługi klienta flotowego.

Poznaj Moto Flotę