Oprogramowanie PAS24

PAS24

PAS24 to program warsztatowy zbudowany specjalnie dla mechaników samochodowych. Dzięki pełnej integracji z katalogiem części i aplikacją ProfiAuto, opcji wysyłania powiadomień oraz wielu innym dostępnym funkcjom, umożliwia kompleksowe zarządzanie serwisem i wygodną obsługę klientów. Dla ProfiAuto Serwisów program PAS24 dostępny jest z rabatem 20%.

Wypróbuj PAS24

Twój pakiet korzyści

Twoje Korzyści

Na każdy ProfiAuto Serwis czeka rozbudowany pakiet korzyści, zapewniających stały rozwój, poprawę komfortu pracy, wzmocnienie wizerunku i zwiększenie zysków. Partnerskim warsztatom oferujemy kompleksowe wsparcie, w szczególności produktowe, merytoryczne, marketingowe, sprzedażowe i informatyczne. Wzmacniamy przedstawicieli sieci, szanując ich niezależność.

Odkryj pakiet

Aplikacja ProfiAuto Manager

Aplikacja ProfiAuto

Dzięki aplikacji mobilnej ProfiAuto Manager pozostajesz w stałym kontakcie ze swoimi klientami. Za pomocą kilku kliknięć możesz przyjąć i wycenić zlecenie serwisowe oraz ustalić termin odbioru pojazdu. Z podobną łatwością usługę zlecą Twoi klienci. To pierwsza aplikacja w Polsce, która umożliwia zdalne naprawianie samochodów - bez wychodzenia z domu.

Poznaj naszą aplikację

Szkolenia

Szkolenia i konferencje

Dbamy o stały rozwój partnerów serwisowych. Regularnie organizujemy szkolenia techniczne, produktowe i marketingowe – zarówno darmowe, jak i płatne na preferencyjnych warunkach. Do wyboru pozostaje kilkadziesiąt tematów, najbardziej dopasowanych do bieżących potrzeb rynku. Kształcimy również przyszłych mechaników w ramach programu „ProfiAuto dla szkół”.

Zobacz szkolenia

Wydarzenia dla serwisów

Szkolenia i wydarzenia dla serwisów

Dla partnerskich serwisów przez cały rok organizujemy wydarzenia branżowe, sportowe i motoryzacyjne, które integrują, rozwijają wiedzę i umiejętności oraz dostarczają niezapomnianych wrażeń. Dołączając do sieci, masz szansę wziąć udział w targach ProfiAuto Show, Regionalnych Konferencjach ProfiAuto Serwis, akcjach PitStop, wyścigu ProfiAuto Racing Cup oraz w innych emocjonujących eventach.

Więcej o wydarzeniach

Dołącz do sieci ProfiAuto Serwis

Dołącz do PAS

Sieć ProfiAuto Serwis tworzy już niemal 2000 serwisów samochodowych z całej Polski, a także z Czech i Słowacji. Zrzeszone warsztaty mogą liczyć na intensywne wsparcie biznesowe, technologiczne, informatyczne, marketingowe i szkoleniowe, dzięki któremu rozwijają się, wzmacniają swój wizerunek i regularnie zwiększają zyski. Dowiedz się, jak zostać naszym partnerem serwisowym.

Poznaj szczegóły

Wirtualny warsztat

Wirtualny warsztat

Wirtualna rzeczywistość w serwisie samochodowym – od technicznej ciekawostki do praktycznego narzędzia online! ProfiAuto rozwija pierwszy w kraju projekt, który łączy prezentację modelowego warsztatu z podnoszeniem kompetencji przez Internet. Mechanicy zapoznają się m.in. z rekomendowaną organizacją przestrzeni w serwisie, wyposażeniem i ruchomymi wizualizacjami.

Wejdź do warsztatu

Projekt Warsztat

Projekt Warsztat

Czas na motoryzacyjne rewolucje! Projekt Warsztat to program telewizyjny powstały z inicjatywy marki ProfiAuto. W każdym odcinku inny serwis samochodowy przechodzi kompleksową metamorfozę pod okiem eksperta. Celem jest zwiększenie konkurencyjności rynkowej warsztatu. Program zadebiutował na antenie TVN Turbo w 2016 roku, podbijając serca widzów.

Oglądaj online

MOTO Flota

Moto Flota

Partnerskie warsztaty mają szansę stać się częścią sieci Serwisów Niezależnych MOTO Floty - wielokrotnie nagradzanej, polskiej firmy, oferującej kompleksowy serwis flot samochodowych. Dołączenie do grona niemal 900 serwisów oznacza stały napływ zleceń, wygodę bezgotówkowych napraw, wzrost renomy warsztatu oraz inne korzyści, wynikające z obsługi klienta flotowego.

Poznaj Moto Flotę