Autodetailing w sieci ProfiAuto

Auto detailing jest zestawem usług, w ramach których pojazd jest poddawany kompleksowemu procesowi czyszczenia połączonemu z działaniami renowacyjnymi. Auto detailing może być podzielony na działania zewnętrzne i wewnętrzne.

Prace prowadzone w środku pojazdu skupiają się przede wszystkim na tapicerce, plastikach i innych elementach wyposażenia. Celem działań jest przywrócenie stanu fabrycznego, a także odnowa poszczególnych elementów wnętrza samochodu.

W przypadku autodetailingu zewnętrznego działania skupiają się przede wszystkim na regeneracji i konserwacji powłoki lakierniczej, szyb, kół. Regeneracja karoserii podzielona jest na trzy etapy:

  • oczyszczenie powłoki lakierniczej, czyli usuwanie rys, zadrapań, wgnieceń i zabrudzeń z lakieru,
  • polerowania karoserii ręcznie lub maszynowo,
  • woskowanie lakieru.

Do wszystkich działań czyszczących wykorzystywane są specjalistyczne kosmetyki. Auto detailing wewnętrzny to również działania zabezpieczające i konserwujące wewnętrzne elementy pojazdu.

Car detailing w serwisie ProfiAuto

W sposób profesjonalny zajmujemy się pielęgnacją samochodu. Świadczymy usługi zoptymalizowanego procesu kompleksowego czyszczenia, renowacji i konserwacji pojazdów samochodowych. Auto detailing to czynności podejmowane, aby nasz pojazd prezentował się doskonale wewnątrz, jak i z zewnątrz. Poprzez te zabiegi chcemy podnieść walory użytkowe i estetyczne samochodu. Drugim ważnym powodem, dla którego warto zastanowić się nad wykonaniem tego typu serwisowania, jest przedłużenie żywotności naszego czterokołowego pojazdu.

Jakie czynności wykonujemy w ramach auto detailingu?

Przede wszystkim przykładamy wszelkiej staranności do polerowania samochodu - zabieg ten pozwoli na dłużej cieszyć się blaskiem niezniszczonej, a także pięknej karoserii. Pielęgnacja samochodu to kolejny kluczowy etap naszego serwisowania. Zależy nam na szczególnym zadbaniu nie tylko o podwozie, ale także o te bardziej widoczne sfery samochodu. Oferujemy profesjonalną pielęgnację auta, dzięki której będzie ono dłużej wyglądało jak nowe. W zakresie usługi autodetailingu warto zaufać specjalistom z warsztatów sieci ProfiAuto . Decydując się na usługi naszych warsztatów, masz pewność, że renowacja samochodu zostanie przeprowadzona rzetelnie i profesjonalnie.