Autodetailing w sieci ProfiAuto

Auto detailing samochodu nazywany również car detailingiem jest zestawem usług, w ramach których pojazd jest poddawany kompleksowemu procesowi czyszczenia połączonemu z działaniami renowacyjnymi. Usługa może być podzielona na działania zewnętrzne i wewnętrzne. Kosmetyka samochodowa wykonywana jest zarówno na nowych, jak i na starszych samochodach osobowych, dostawczych czy motocyklach. Poprzez Car detailing możemy podnieść walory użytkowe i estetyczne Twojego samochodu oraz przedłużyć jego żywotność. Sprawdź listę warsztatów, które wykonają usługę autodetailingu.

Czynności wchodzące w skład zewnętrznego auto detailingu

Auto detailing

Auto detailing zewnętrzny skupia się przede wszystkim na regeneracji i konserwacji powłoki lakierniczej, szyb, kół. Karoseria samochodu często wymaga usunięciu trudnych zabrudzeń, czy korekty lakieru. Regeneracja karoserii podzielona jest na trzy etapy:

 • mycie samochodu i oczyszczenie powłoki lakierniczej, czyli usuwanie rys, zadrapań, wgnieceń i zabrudzeń z lakieru,
 • polerowania lakieru,
 • woskowanie lakieru.

Do wszystkich czynnośći czyszczących wykorzystywane są specjalistyczne kosmetyki, które pomagają w późniejszej ochronie lakieru. Karoseria jest zabezpieczana przed przyklejaniem się do niej drobinek kurzu, pyłków i innego rodzaju zabrudzeń pojazdu. W ramach realizowanych usług usuwane są również przebarwienia lakieru, drobne zadrapania, rysy i wgniecenia. Odpowiednio dobrane preparaty i kompleksowa obsługa pozwalają osiągnąć satysfakcjonujący efekt w postaci lśniącej i prawidłowo zabezpieczonej karoserii.

Autodetailing najbliżej Ciebie

Kompleksowy autodetailing wewnętrzny

Auto detaling wewnętrzny obejmuje szereg działań mających na celu pielęgnację wnętrza samochodu i ochronę przed uszkodzeniami wynikającymi z codziennej eksploatacji pojazdu.

Czynności wykonywane w środku pojazdu skupiają się przede wszystkim na czyszczeniu tapicerki, plastikowych elementów, szyb i lusterek oraz innych elementów wyposażenia samochodu. Wnętrze auta poddawane jest precyzyjnemu odkurzaniu, myciu i osuszaniu, nawet tych trudno dostępnych miejsc. Tapicerka materiałowa i boki drzwi poddawane są praniu. Natomiast w przypadku tapicerki skórzanej stosowane są środki do jej czyszczenia, pielęgnacji i impregnacji. Do kosmetyków wnętrza samochodu dobierane są odpowiednie preparaty oraz środki pielęgnacyjne dostosowane do występujących w samochodzie tworzyw. Detailing wnętrza sprawia, że samochód będzie się brudził znacznie wolniej, a usunięcie ewentualnych zanieczyszczeń będzie łatwiejsze.

Autodetailing najbliżej Ciebie

Kiedy warto zdecydować się na auto detailing

Car detailing

Autodetailing skierowany jest głównie do właścicieli samochodów, którym zależy na estetycznym wyglądzie zewnętrznym i wewnętrznym auta. Dotyczy to zarówno samochodów nowych, jak i używanych. Zdarza się, że nawet pojazdy, które zostały odebrane prosto z salonu, posiadają drobne defekty na powierzchni karoserii powstające np. w wyniki przewożenia ich na lawecie. Z auto spa korzystają właściciele kilkuletnich pojazdów, którzy chcieliby przywrócić ich dawny blask. Kosmetyka aut pozwala zwiększyć wartość pojazdu, dlatego z usługi korzystają klienci, którzy chcieliby w przyszłości sprzedać swój samochód.

Car detailing Twojego samochodu w mieście

W sposób profesjonalny zajmujemy się pielęgnacją samochodu. Świadczymy kompleksowe usługi czyszczenia, renowacji i konserwacji pojazdów. Car detailing to zestaw czynności podejmowanych, aby nasz pojazd prezentował się doskonale wewnątrz, jak i z zewnątrz. Poprzez te zabiegi chcemy podnieść walory użytkowe i estetyczne samochodu. Drugim ważnym powodem, dla którego warto skorzystać z usług car detailingu jest przedłużenie żywotności samochodu.

Kosmetyka samochodowa w serwisach ProfiAuto

W sposób profesjonalny zajmujemy się pielęgnacją samochodu. Świadczymy kompleksowe usługi czyszczenia, renowacji i konserwacji pojazdów samochodowych. Przede wszystkim przykładamy ogromną staranność do polerowania samochodu, które pozwala dłużej cieszyć się blaskiem niezniszczonej, a także pięknej karoserii. Pielęgnacja samochodu to kolejny kluczowy etap naszego serwisowania. Zależy nam na szczególnym zadbaniu nie tylko o podwozie, ale także o te bardziej widoczne sfery samochodu. Oferujemy profesjonalną pielęgnację auta, dzięki której będzie ono dłużej wyglądało jak nowe. Decydując się na usługi naszych warsztatów, masz pewność, że renowacja samochodu zostanie przeprowadzona rzetelnie i profesjonalnie.

Autodetailing najbliżej Ciebie

Najczęściej zadawane pytania


 1. Czym jest auto detailing i dlaczego warto wybrać serwisy ProfiAuto w mieście ?

  Auto detailing jest procesem polegającym na kompleksowym czyszczeniu, konserwacji, a także renowacji samochodu lub jego pojedynczych elementów takich jak lakier, reflektory, czy też tapicerka. Wykonuje się go w celu poprawienia wyglądu samochodu oraz przedłużenia jego żywotności.

  Renowacja samochodów w serwisach ProfiAuto dokonywana jest przez samych profesjonalistów z wieloletnim stażem. Do realizacji usługi wykorzystujemy najwyższej jakości sprzęty i kosmetyki. Specjaliści ProfiAuto dopracowują każdy szczegół, dbając o stronę zewnętrzną oraz wewnętrzną auta, tak by przywrócić mu dawny wygląd.

 2. Jak długo trwa wykonanie usługi auto detailing?

  Czas realizacji usługi w serwisach ProfiAuto uzależniony jest od stanu pojazdu, rodzaju i stopnia jego zabrudzenia oraz oczekiwań Klienta. Auto detailing wymaga długotrwałej pracy, która obejmuje czyszczenie nadwozia, wnętrza kabiny oraz kół i opon. Kompleksowa realizacja usługi może potrwać nawet kilka dni.

 3. Czy autodetailing poradzi sobie z uszkodzeniami i wgnieceniami w karoserii?

  Tak. W ramach oferowanych usług usuwamy uszkodzenia i ubytki powstałe w wyniku gradobicia, szkód parkingowych itp.

 4. Co wchodzi w skład usługi autodetailingu?

  W zakres usług auto detailingu realizowanych w serwisach ProfiAuto wchodzą:

  • mycie detailingowe
  • renowacja i zabezpieczenie lakieru,
  • naniesienie powłoki ochronnej / ceramicznej,
  • usuwanie rys, odprysków, uszkodzeń,
  • zabezpieczenie felg,
  • polerowanie reflektorów,
  • czyszczenie i zabezpieczenie tapicerki.
 5. Jakie są główne zalety autodetailingu?

  • kompleksowe zabezpieczenie samochodu przed wszelkimi uszkodzeniami, jakie powstają podczas codziennej jazdy,
  • wydobycie głębszego koloru lakieru pojazdu,
  • łatwiejsze pozbywanie się zabrudzeń z samochodu,
  • zwiększenie wartości samochodu.

Znajdź swój ulubiony warsztat w mieście: Baranowo, Biała Podlaska, Biały Dunajec, Białystok, Borowie, Branice, Brenno, Brodnica, Buk Wielka Wieś, Bytów, Cekcyn, Chałupki, Chełmno, Chłopice, Chorzów, Czarny Dunajec, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Dębowa Łąka, Dobieszowice, Dobrodzień, Dopiewo, Gaworzyce, Gliwice, Gniezno, Goczałkowice-Zdrój, Godów, Gorzkowice, Gościcino, Góra, Grzegorzów, Jankówko, Jastrzębie-Zdrój, Katowice, Kielce, Komorniki, Konin, Koszalin, Kraków, Krynica Morska, Krzyżanowice, Lipnica, Lubenia, Lubieszów, Łapalice, Łódź, Łyśniewo Sierakowickie, Marynowo, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Nowogard, Obidza, Oleśnica, Pęcz, Piekary Śląskie, Płock, Pruszcz Gdański, Przemyśl, Przeworsk, Radwanice, Rogów, Ruda Ślaska, Ruda Śląska, Rychtal, Rzuchów, Siemianowice Śląskie, Siennica, Skarżysko-Kamienna, Skrzyszów, Stare Babice, Stargard, Suwałki, Szamotuły, Szówsko, Świecie, Tarnobrzeg, Tarnowskie Góry, Trzemeszno, Tychy, Tymbark, Wałcz, Warszawa, Warszewice, Wąbrzeźno, Wilków, Wojkowice, Wojnicz, Wojnowice, Wrocław, Zabrze, Żukowo.