Profesjonalne sklepy i serwisy samochodowe

Składamy się z najlepszych części

Co nowego?

PROFIAUTO SHOW 2017 CORAZ BLIŻEJ! PROFIAUTO SHOW 2017 CORAZ BLIŻEJ!

3 i 4 czerwca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbędzie się ProfiAuto Show 2017, coroczne spotkanie profesjonalistów z branży automotive i prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników motoryzacji. Wśród przewidzianych atrakcji są: pokazy FMX, mobilny tor off-roadowy, kino 9D oraz prezentacje nietypowych pojazdów, jak modele Alpina.
więcej

Poznań Motor Show już za nami Poznań Motor Show już za nami

Ponad 100 wystawców, liczne motoryzacyjne premiery, dużo rozmów biznesowych oraz możliwość pokazania marki z nieco innej strony niż na co dzień – swoją obecność na Poznań Motor Show podsumowujemy zdecydowanie pozytywnie.
więcej

Wnioski z ostatnich PitStopów Wnioski z ostatnich PitStopów

PitStop to akcja nie tylko ukierunkowana na integrację z partnerami czy spędzenie czasu w motoryzacyjnej atmosferze – to przede wszystkim unikalna okazja, aby z bliska przekonać się, jaki jest stan samochodów przemierzających polskie drogi oraz wskazać kierowcom, co w sposób bezpośredni przekłada się na ich bezpieczeństwo.
więcej

Warsztaty „Dziś i Jutro w Motoryzacji” Warsztaty „Dziś i Jutro w Motoryzacji”

Zawrotne tempo rozwoju branży motoryzacyjnej jest niepodważalne – z punktu widzenia „zwykłego użytkownika samochodu” może wydawać się „umiarkowanie szybkie”, zupełnie inaczej jest natomiast, gdy stoi się po drugiej stronie i samochody trzeba serwisować. Dlatego też postanowiliśmy wyjść z (mamy nadzieję) całkiem ciekawą inicjatywą i po raz kolejny zdecydowaliśmy się zorganizować warsztaty techniczne – tym razem pod nazwą „Dziś i Jutro w Motoryzacji”.
więcej

ProfiAuto na Poznań Motor Show ProfiAuto na Poznań Motor Show

Co warto zrobić między 6 a 9 kwietnia? Wybrać się na Poznań Motor Show, a precyzując – odwiedzić stoisko ProfiAuto podczas tego wydarzenia. Dlaczego? Powodów jest kilka :-) Na naszym stoisku zaprezentujemy najnowsze rozwiązania w zakresie naprawy i diagnostyki samochodów. Oprócz nowinek technicznych pojawią się także atrakcje skierowane do fanów motoryzacji.
więcej

Słowacja da się lubić Słowacja da się lubić

Tegoroczny cykl PitStopów na Słowacji, podobnie, jak w Polsce, uważamy za oficjalnie rozpoczęty! 3 dni kontrolowania stanu technicznego pojazdów zaowocowały ponad 230 sprawdzonymi samochodami.
więcej

Startuje ProfiAuto PitStop Startuje ProfiAuto PitStop

Nadchodzi wiosna, a z nią nowa edycja cyklicznej akcji ProfiAuto PitStop. Podczas prawie 100 imprez w Polsce, Słowacji i Czechach, skontrolowanych zostanie około 10 000 samochodów. Jak co roku, ProfiAuto wraz z przedstawicielami sieci ProfiAuto Serwis, partnerami i producentami części zamiennych, przypomni kierowcom, jak istotne jest dbanie o stan techniczny swoich pojazdów.
więcej

Wyścig po wiedzę czas, start! Wyścig po wiedzę czas, start!

Zaczynamy wyścig! I to nie byle jaki, bo ścigamy się po… wiedzę! Wraz z przedstawicielami ProfiAuto Serwis rozpoczęliśmy nietypową rywalizację w bardzo emocjonującym projekcie – ProfiRacing Cup.
więcej

Rusza ProfiRacing Cup Rusza ProfiRacing Cup

ProfiAuto rozpoczyna „Wyścig po wiedzę” - projekt szkoleniowy dedykowany serwisom należącym do sieci ProfiAuto Serwis, połączony z rywalizacją sportową na torze wyścigowym „Jastrząb”. Ambasadorem wydarzenia został dobrze znany pasjonatom motoryzacji pilot rajdowy, Mistrz Europy oraz wielokrotny Mistrz Polski - Maciej Wisławski.
więcej

600 warsztatów w sieci ProfiAuto Serwis 600 warsztatów w sieci ProfiAuto Serwis

ProfiAuto Serwis ciągle się rozwija. W styczniu 2017 roku do sieci profesjonalnych serwisów dołączył 600 warsztat – informacja ta jest dobrym prognostykiem na dalsze działania sieci w nadchodzących miesiącach.
więcej

ProfiAuto Show 2017 – Odkryj Nowoczesną Motoryzację ProfiAuto Show 2017 – Odkryj Nowoczesną Motoryzację

„Odkryj Nowoczesną Motoryzację” – pod takim hasłem w dniach 3-4 czerwca odbędzie się czternasta edycja targów ProfiAuto Show. Wydarzenie po raz kolejny będzie miało miejsce w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
więcej

To był rok! To był rok!

Świąteczno-noworoczny czas skłania do refleksji, podsumowań, a także snucia planów na nadchodzący rok. Nie inaczej jest w ProfiAuto – wiedzeni atmosferą za oknem, przygotowaliśmy dla Was opis najważniejszych wydarzeń z życia marki w 2016 roku. Pozwoliliśmy sobie na nieco luźniejszy ton, adekwatny do obecnego, przedsylwestrowego nastroju :-)
więcej

Bezpieczniej na drodze dzięki akcji PitStop Bezpieczniej na drodze dzięki akcji PitStop

Ponad pięć tysięcy więcej bezpiecznych samochodów na polskich, czeskich i słowackich drogach. To wynik tegorocznej akcji ProfiAuto PitStop, w ramach której kierowcy z różnych regionów Polski, Czech i Słowacji mogli skorzystać z bezpłatnej kontroli stanu swojego pojazdu.
więcej

« Wstecz1234567...17Dalej »