Profesjonalne sklepy i serwisy samochodowe

Składamy się z najlepszych części

ProfiAuto Serwis

ProfiAuto Serwis to prężnie rozwijająca się sieć niezależnych warsztatów samochodowych, budowana przez markę ProfiAuto, zrzeszającą ponad 240 hurtowni i sklepów motoryzacyjnych w Polsce, Czechach i na Słowacji.

Główne założenia projektu to intensywne wsparcie biznesowe, technologiczne, informatyczne, promocyjne i szkoleniowe dla zrzeszonych w sieci serwisów samochodowych. Współpracuje z nami już ponad 1800 warsztatów, w których sprawdzeni mechanicy każdego dnia obsługują i naprawiają setki samochodów.

Sieć serwisów samochodowych ProfiAuto Serwis

Co wyróżnia sieć na rynku?

Branża motoryzacyjna koncentruje się obecnie na innowacjach. Dla warsztatów samochodowych myślących o rozwoju, przynależność do ProfiAuto Serwis jest szansą, która umożliwi wzmocnienie w obszarach tego wymagających, nie tłumiąc przy tym niezależności zrzeszonych warsztatów. Właśnie to oferujemy naszym partnerom. Chcemy współpracować z prężnie rozwijającymi się serwisami motoryzacyjnymi, które myślą o realnym zwiększaniu swojego potencjału.

Dodatkowo, współpracujące w ramach sieci warsztaty samochodowe otrzymują także dostęp do rozwiązań będących standardem w ProfiAuto, takich jak zintegrowane, profesjonalne działania marketingowe, reklamowe, jednolita wizualizacja, rozwiązania informatyczne i szkolenia.

Dlaczego warto przystąpić do sieci?

ProfiAuto Serwis przede wszystkim daje warsztatom niezależnym narzędzia, które zwiększają ich szanse na rynku. Założeniem sieci jest również umocnienie pozycji konkurencyjnej warsztatów względem innych sieci warsztatowych i autoryzowanych serwisów, m.in. poprzez rozszerzenie zakresu oferowanych usług. Warsztaty, które decydują się na współpracę z ProfiAuto, otrzymują także stały dostęp do najnowszej wiedzy, za pośrednictwem Działu Technicznego Wsparcia Warsztatów Samochodowych. Ważnym założeniem sieci jest także wypracowanie standardów usług, które sprawią, że klienci będą wracać zarówno do danego serwisu motoryzacyjnego, jak i całej sieci.

Jakie są korzyści dla warsztatów samochodowych zrzeszonych w sieci ProfiAuto Serwis?

 • dostęp do katalogu części samochodowych zawierającego ponad 6,7 miliona referencji
 • wsparcie w aktywnym zdobywaniu klientów
 • biznesowe wsparcie w przedmiocie rozszerzania zakresu swoich usług
 • atrakcyjne umowy warsztatowe / wynagradzanie serwisów za zakupy
 • dostęp do wyposażenia warsztatowego na preferencyjnych warunkach
 • reklama ogólnopolska i lokalna
 • atrakcyjne oferty ubezpieczeń dla warsztatów
 • pakiety startowe
 • jednolita wizualizacja
 • szkolenia techniczne i marketingowe dla mechaników samochodowych
 • szkolenia menedżerskie oraz biznesowe dla właścicieli i kierowników serwisów
 • pomoc w organizacji systemów motywacyjnych dla pracowników warsztatu
 • dostęp do doradztwa technicznego poprzez Dział Technicznego Wsparcia Warsztatów Samochodowych

Jakie są warunki przystąpienia do sieci warsztatów samochodowych ProfiAuto Serwis?

Aby dołączyć do sieci warsztat musi zadeklarować wolę rozwoju i zakupu nowego wyposażenia, mieć minimum dwa stanowiska warsztatowe, funkcjonować co najmniej przez 8 godzin dziennie oraz musi być objęty podatkiem VAT.

Dołącz do sieci serwisów samochodowych ProfiAuto Serwis


Przystąp do sieci warsztatów samochodowych ProfiAuto Serwis

tel. +48 32 604 10 92
e-mail: info@profiauto.pl

Formularz zgłoszeniowy


 

Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam że zostałem poinformowany o uprawnieniach w tym:

 • do wglądu do danych, ich poprawiania, uzupełniania, jak również prawie do cofnięcia zgody oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie przetwarzanych danych osobowych.
 • do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących Mojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych.

Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski obszar geograficzny. Informacje zawarte w formularzu nie będą profilowane w sposób automatyczny.