Twój blog motoryzacyjny

Scion xB 686 Parklan Edition

Marka Scion została stworzona przez Toyotę z myślą o młodych Amerykanach, a model xB to przyszły klasyk, który ma obecnie 12 lat. Firma szykując się do zastąpienia starego modelu nowym postanowiła wypuścić wersję specjalną tego popularnego w USA pojazdu. Nazywa się 686 Parklan Edition i jest efektem współpracy z marką odzieżową – 686.com

Wydanie specjalne musi się czymś wyróżniać. Jak można się domyśleć pudełkowy Scion xB powstanie w limitowanej liczbie 686 egzemplarzach, a każdy z nich będzie miał unikatowy kolor farby – Cocoa Bean Metallic, 16-calowe koła oraz czarne wykończenia obejmujące lusterka i klamki. Jest też kilka czerwonych akcentów.

Wnętrze utrzymane jest w wojskowych kolorach. Pełno tu funkcjonalnych schowków
i kieszeni.

Pod maską bez zmian – samochód napędzany jest czterocylindrową benzynową jednostką o pojemności 2,4 l i mocy 158 KM. Samochód dostępny będzie
z automatyczną skrzynią biegów. Za oceanem Scion xB w wydaniu specjalnym wyceniany jest na 20 480 dolarów.

Scion xB jest wdzięcznym pojazdem do modyfikacji i tuningu optycznego. Zobaczcie to auto w wersji retro podczas SEMA 2014.

 

Źródło:digitaltrends.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze