Profesjonalne sklepy i serwisy samochodowe

Składamy się z najlepszych części

Aplikacja ProfiAuto


Nowatorska aplikacja ProfiAuto to obowiązkowa pozycja w telefonie każdego kierowcy. Dzięki niej w szybki i prosty sposób umówisz wizytę w serwisach samochodowych należących do sieci ProfiAuto Serwis – aplikacja dynamizuje proces obsługi klientów w warsztatach. Oprogramowanie powstało z inicjatywy marki ProfiAuto we współpracy i w oparciu o technologie firmy Microsoft.

Aplikacja ProfiAuto

Umów się szybciej z mechanikiem!

Aplikacja jest całkowicie nowym sposobem na komunikację klienta z warsztatem samochodowym, dzięki któremu umawianie się na serwis sprowadza się do kilku kliknięć w smartfonie, bez odrywania się od codziennych zajęć. Za pomocą telefonu użytkownik może również śledzić proces naprawy, a także posiadać w jednym miejscu zarchiwizowaną całą historię napraw, czyli de facto książkę serwisową. Dzięki skanerowi kodu AZTEC (który znajduje się w dowodzie rejestracyjnym) kierowcy mają możliwość przesłania warsztatowi pełnych danych samochodu, co również znacząco skraca m.in. czas potrzebny na skompletowanie odpowiedniego zestawu części. Po pozostawieniu pojazdu w serwisie kierowca jest informowany o przebiegu naprawy i ma bieżącą kontrolę nad kosztorysem, a także może wybrać dogodny termin odbioru.

Aplikacja oferuje dostęp do promocji i atrakcyjnych ofert na usługi oraz produkty oferowane w sieciach sklepów motoryzacyjnych ProfiAuto i ProfiAuto Serwis.

Innowacyjność oprogramowania została wyróżniona tytułem Męskiej Marki Roku 2018.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami pod adresem aplikacja@profiauto.pl