Twój blog motoryzacyjny

Czołg M3 w dobrej cenie, mistyczny wymiar palenia gumy i słowackie remedium na korki

3 filmy, które sprawią, że Twoje życie nabierze sensu i barwy innej niż szara, a świat stanie się prosty jak zasady gry w remika.

Adam Słodowy by tego nie wymyślił – europaleta jako deskorolka i środek miejskiego transportu. Koszt: ok. 50 zł. Oto genialny w swojej prostocie sposób na miejskie korki Tomasa Moraveca z Bratysławy:

 

Palenie gumy jako doświadczenie mistyczne i klucz do innego wymiaru”. „Historia świata pisana dymem”. „Test kadzielnicy marki Hellcat”. Macie pomysł, jak w jednym zdaniu opisać to, co ma miejsce na poniższym filmie?

 

Jedna z największych prywatnych kolekcji czołgów i pojazdów militarnych na świecie została wystawiona na sprzedaż. Można sobie kupić Panzerkampfwagena IV albo amerykańskiego M3 na chodzie. Problem jest tylko jeden – nie można z nich strzelać. To trochę tak, jakby kupić buty i nie móc w nich chodzić…

 

Źródło: youtube, vimeo


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze