Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Bagażnik prawdę Ci powie… (aktualizacja)

Niedawno zadebiutował w Bahrajnie. W Polsce swoją premierę miał w podwarszawskim Konstancinie dwa miesiące temu. Oficjalnie można go kupić dopiero jesienią tego roku. Ma bogate drzewo genealogiczne, tylko dwoje drzwi i silnik V12 o mocy 624 KM pod maską. Ta moc sprawia, że setkę osiąga w 4,6 sekundy.

Ciekawym patentem w tym aucie jest GPS sprzężony z 8-stopniową automatyczną skrzynią. Informuje on kierowcę o tym, czy wybrany bieg jest odpowiedni dla drogi, po której pojazd się porusza.

Jego bagażnik to idealne miejsce do składowania parasola z krokodylej skóry z metką Billionaire Couture, ale od biedy pomieści i małą lodówkę. Kto by jednak woził lodówkę w takim samochodzie…

bagażnik W

Domyślacie się już o jakim aucie mowa?


Ranking awaryjności aut. Raport 2017 wg polskich mechaników.

  


To Wraith. Rolls Royce Wraith. Luksusowa odmiana coupe modelu Ghost.

2014-rolls-royce-wraith-2013-geneva-motor-show_100420914_l

2014-Rolls-Royce-Wraith-rear-view

2014-Rolls-Royce-Wraith-interior

Źródło zdjęcia: jalopnik.com, motorauthority.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze