Twój blog motoryzacyjny

Ferrari w garażu, a garaż w salonie

„Gdy przestajemy na nie patrzeć, umieramy”. Słowa te wypowiedział nieśmiertelny Al Pacino w „Zapachu kobiety”, bynajmniej nie mając na myśli auta. Cytat ten jednak idealnie oddaje stosunek do samochodów (a właściwie do jednego) Holgera Schuberta, kalifornijskiego architekta, który swoje Ferrari 512 BBi darzy uczuciem szczególnym.

Jego dom to połączenie pasji do architektury z miłością do motoryzacji. I to dosłownie. Salon jest zarazem stanowiskiem pracy, jaki i specyficznym garażem. Na specjalnej wydzielonej platformie znajduje się jego ukochany wóz. Schubert nie kryje się z tym, że Ferrari Berlinetta Boxer 512i jest dla niego źródłem inspiracji. Pozwala oderwać wzrok od pracy i zrelaksować myśli. A w przerwie między jednym a drugim projektem, zachęca do przejażdżki.


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze