Twój blog motoryzacyjny

Icon

Icon to amerykańska firma, która specjalizuje się w odzieży i akcesoriach dla motocyklistów. Znana jest również z tego, że w nieszablonowy sposób prezentuje swoje produkty, a każda z ich akcji jest szeroko komentowana w sieci.

Tak też jest z filmem, który chcemy Wam zaproponować do obejrzenia (jeśli jeszcze go nie widzieliście). To coś więcej niż zwykła reklama sprzętu i test jego możliwości (trwa dłużej od dziennika telewizyjnego). To również coś więcej niż film rejestrujący jazdę dwóch zabawnych facetów na motorach, którzy muszą się zmierzyć z różnymi warunkami terenu i zmienną pogodą. To opowieść o przygodzie, męskiej przyjaźni i przezwyciężaniu trudności. Film utrzymany jest w formie gry komputerowej – bohaterowie mają do wykonania misję, składającą się z kilku etapów.

Tak to się robi w Ameryce:

Źródło: autoblog.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze