Twój blog motoryzacyjny

Model do składania dla dużych chłopców

Lubiliście składać modele samochodów w dzieciństwie? Nadal składacie? Wspaniale! Jeśli w dodatku jesteście pasjonatami marki Aston Martin, to macie teraz niepowtarzalną szansę złożyć model tego unikalnego auta w skali 1 do 1, który został wykonany przez pasjonatów z firmy Evanta Motor Company.

Jest to model szczególny, bo DBR1 z 1959 roku, w którym Carroll Shelby i Roy Salvadori (obydwaj zmarli w tym roku) zwyciężyli w 24 godzinnym wyścigu Le Mans. W częściach oraz w naturalnej wielkości samochód prezentuje się tak:

Model do składania dla dużych chłopców

Więcej zdjęć tego niezwykłego modelu na fotograficznym blogu Richarda Pardona: http://blog.richardpardon.co.uk/?p=2342

Wszyscy, którzy po obejrzeniu zdjęć zapałali chęcią złożenia Aston Martina DBR1 we własnym domu, muszą się jednak liczyć z tym, że w sklepie z zabawkami się go nie kupi. Prezentowany model będzie wystawiony na aukcji podczas festiwalu Goodwood Revival w Wielkiej Brytanii (ma miejsce w dniach 14-16 wrzesień i poświęcony jest samochodom z lat 50 i 60-tych) i jak przypuszczamy stanie się jednym z najdroższych w historii sprzedanych zestawów modeli do składania.

Źródło:
http://blog.richardpardon.co.uk/
http://www.evanta.co.uk/


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze