Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Najnowsze

BMW serii 8 na Concorso d’Eleganza we Włoszech

26 maja 2017

Po niemal dwóch dekadach przerwy Bawarczycy postanowili wskrzesić serię 8. Zjawiskowy koncept BMW coupe zadebiutował podczas Concorso d’Eleganza Villa d’Este nad brzegiem jeziora Como we Włoszech. Wersja produkcyjna auta pojawi się na rynku w drugiej połowie 2018 roku.

Czytaj więcej

Golf GTI First Decade – hybrydowy hot-hatch

25 maja 2017

W przypadku hybrydowego Golfa GTI First Decade moc (ponad 400 KM) jest tylko wisienką na torcie. Samochód stanowi jednorazowy projekt i został zbudowany przez stażystów Volkswagena na zlot fanów tuningu, który odbywa się co roku w Reifnitz nad jeziorem Worthersee w Austrii.

Czytaj więcej

Najciekawsze filmowe pojazdy Rogera Moore’a

24 maja 2017

To jego kreacja w serialu „Święty” sprawiła, że Volvo zanotowało rekordową sprzedaż modelu P1800. To dzięki jego roli również Lotus Esprit na zawsze będzie kojarzony z najbardziej znanym agentem na świecie. W wieku 89 lat zmarł Roger Moore, odtwórca postaci Simona Templara oraz Jamesa Bonda. Oto 8 jego najciekawszych filmowych pojazdów.

Czytaj więcej

5 faktów na temat Skody Karoq

23 maja 2017

Kompaktowy SUV Skody o nazwie Karoq zadebiutował w Sztokholmie w zeszłym tygodniu. Pojazd, któremu wielu dziennikarzy wróży sukces sprzedażowy, pojawi się w salonach jeszcze pod koniec tego roku. Oto kilka podstawowych informacji na jego temat.

Czytaj więcej

Volkswagen Up GTI

22 maja 2017

Volkswagen Up jest idealnym maluchem do poruszania się w gąszczu wąskich ulic dużych metropolii, gdzie panuje deficyt miejsc parkingowych. Ku uciesze fanów hot hatchów (i nie tylko), auto będzie wkrótce dostępne w usportowionej wersji ze znaczkiem GTI.

Czytaj więcej