Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Najnowsze

Rekord Hondy Civic Type R na Nurburgringu

26 kwietnia 2017

Ostatnia generacja Hondy Type R ustanowiła rekordowe okrążenie (7 min i 50,63 s) na torze Nurburgring w 2014 roku. Królowanie nie trwało długo, bo zaledwie kilkanaście miesięcy po tym wydarzeniu Volkswagen ze znaczkiem GTI (Clubsport S) wykręcił wynik o ponad sekundę lepszy (7 min i 49,21 s), który później jeszcze poprawił o kolejne 2 sekundy (7 min 47,19 s). Teraz przyszła pora na rewanż Hondy.

Czytaj więcej

Nocna przejażdżka (#felieton)

25 kwietnia 2017

Gdy po północy twój sąsiad spod czwórki rozbija schabowego na niedzielny obiad, masz tylko dwa wyjścia: możesz oskalpować go tępym przycinakiem do linoleum albo wybrać się na przejażdżkę. Ja, nie wiedzieć czemu, zawsze wybieram tę drugą opcję.

Czytaj więcej

TechArt „upiękasza” Panamerę

24 kwietnia 2017

Na tegorocznych genewskich targach motoryzacyjnych zadebiutowało bardzo mocne Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid. Pojazd połyka setkę w 3,4 s, a nie wygląda. Jeśli komuś jednak zależy przede wszystkim na agresywnym wyglądzie Panamery, powinien zainteresować się najnowszą ofertą firmy tuningowej TechArt.

Czytaj więcej

BMW M4 CS

21 kwietnia 2017

Podczas międzynarodowych targów samochodowych w Szanghaju BMW przedstawiło usportowiony model M4 CS. Mocarna „emka” ma ukoić ból wszystkich tych, którzy nie załapali się w kolejce po M4 GTS.

Czytaj więcej