Warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis FOX Krzysztof Lisowski

Sprawdzony auto serwis w Jastrzębiu-Zdroju. Naprawa samochodów wszystkich marek.

Brak oceny
Aktualna ocena: 4.00
8:00 - 17:00
Pn - Pt
8:00 - 13:00
Sob
nieczynne
Nd
W tym serwisie wymienisz opony na zimowe
Umów się i zapłać za serwis przez aplikację Dowiedz się więcej o ProfiAuto Pay.

Nasz warsztat samochodowy znajduje się w miejscowości Jastrzębie-Zdrój. Jesteśmy Partnerem sieci ProfiAuto, która zrzesza profesjonalne auto serwisy z całej Polski. Jako mechanicy samochodowi z dużym doświadczeniem, oferujemy następujące usługi:

  • blacharnia
  • części samochodowe
  • geometria kół
  • klimatyzacja
  • lakiernia
  • mechanika samochodowa
  • pomoc drogowa
  • serwis ogumienia
  • wymiana oleju

Dobry warsztat samochodowy w Jastrzębiu-Zdroju to podstawa bezpiecznej i wieloletniej eksploatacji pojazdu. Znalezienie godnego polecenia mechanika samochodowego w Jastrzębiu-Zdroju może stanowić spore wyzwanie. Dlatego zapraszamy do skorzystania z usług naszego auto serwisu.

Warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis FOX Krzysztof Lisowski jest Partnerem sieci ProfiAuto, która zrzesza profesjonalne auto serwisy z całej Polski. Jako mechanicy samochodowi z dużym doświadczeniem, oferujemy następujące usługi:

Nasi mechanicy samochodowi w w Jastrzębiu-Zdroju posiadają wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu samochodów różnych marek.

Doświadczony zespół mechaników samochodowych, nowoczesne wyposażenie warsztatu, profesjonalna obsługa klienta, szybka i solidna naprawa auta - to cechy które wyróżniają nasz auto serwis

Siedziba naszego warsztatu samochodowego znajduje się w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Cieszyńska 186 A. Ze względu na dogodną lokalizację auto serwisu zapraszamy do korzystania z naszych usług zarówno klientów z terenu miasta Jastrzębie-Zdrój, ale również kierowców z okolicznych miejscowości. Staramy się zapewnić możliwie jak najkrótsze terminy przyjęcia auta na warsztat oraz szybką naprawę. Nasze usługi kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm. Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 324709099

Do warsztatu samochodowego w Jastrzębiu-Zdroju zapraszamy wszystkich, którzy zauważyli nieprawidłowości w funkcjonowaniu samochodu lub chcą skontrolować stan techniczny pojazdu.