Pomoc drogowa Witoszyn

Awaria samochodu? Stłuczka? A może wypadek? Problemy z samochodem mogą przydarzyć się każdemu, zazwyczaj w najmniej oczekiwanym momencie. Bez względu na to, w jakim celu podróżujesz, zawsze warto mieć profesjonalne wsparcie pomocy drogowej. Dzięki niej poczujesz się bezpiecznie nawet w najtrudniejszych warunkach. Wybierz jeden z serwisów samochodowych z miasta Witoszyn, będącym partnerem ProfiAuto, który oferuje wysokiej jakości pomoc drogową. W ten sposób zyskasz gwarancję najwyższych standardów obsługi i zyskasz szybką pomoc z wszelkimi problemami z samochodem.

Czym zajmuje się pomoc drogowa Witoszyn?

Pomoc drogowa jest usługą polegająca na świadczeniu usług w przypadku zaistnienia awarii pojazdu lub kolizji drogowej. W wyniku tych zdarzeń często dochodzi do uszkodzenia samochodu, przez co dalsze poruszanie się nim jest niemożliwe.

Pomoc drogowa jest usługą bardzo cenioną przez kierowców. Oprócz przetransportowania samochodu z miejsca awarii możliwa jest pomoc w podstawowych czynnościach naprawczych. Nie każdy potrafi samodzielnie zmienić oponę lub ma narzędzia do szybkiego uruchomienia akumulatora. Dzięki pomocy drogowej serwis samochodowy ProfiAuto z miasta Witoszyn może rozwiązać problem za Ciebie.

Najlepsza pomoc drogowa w mieście Witoszyn

ProfiAuto to sieć zrzeszająca między innymi warsztaty i serwisy samochodowe, a część z nich oferuje swoim klientom usługi związane z szeroką pojętą pomocą drogową. W zakres tych usług wchodzi: holowanie pojazdów, usługi lawety lub holownika, awaryjne otwieranie auta, drobne naprawy na drodze, dowożenie paliwa, wymianę kół czy uruchomienie pojazdu. Wszystkie te usługi wykonywane są szybko i bezpiecznie. Z pomocą naszych partnerów rozwiążesz każdy nieoczekiwany problem w drodze.

Przed wezwaniem pomocy drogowej należy zabezpieczyć pojazd, w taki sposób by nie wstrzymywał on ruchu drogowego i nie powodował kolizji. Gdy zamówisz pomoc drogową w mieście Witoszyn zostanie do Ciebie wysłany pojazd serwisowy. Serwisy samochodowe ProfiAuto zatrudniają wykwalifikowanych oraz doświadczonych specjalistów, którzy wiedzą, że czas dla klienta jest na wagę złota. Dlatego też masz pewność, że szybko dotrą na miejsce, w którym Twój samochód uległ awarii i udzielą potrzebnej pomocy. W ramach pomocy drogowej mechanik samochodowy dokonuje wstępnej diagnozy, na podstawie której stwierdza czy konieczne jest holowanie auta do warsztatu samochodowego, czy usługa może zostać wykonana w miejscu zdarzenia.

Kiedy warto wezwać pomoc drogową?

Pomoc drogowa Witoszyn

Nie w każdym przypadku kierowcy są w stanie poradzić sobie z awarią samodzielnie. W takich sytuacjach warto skorzystać z pomocy specjalistów. Do najczęstszych przyczyn wezwania pomocy drogowej możemy zaliczyć:

 • 4rozładowany akumulator,
 • awaryjne otwieranie pojazdu
 • przebitą oponę,
 • awarię układu hamulcowego,
 • awarię układu zawieszenia,
 • awarie układu napędowego,
 • brak paliwa.

Rozwiązywanie problemów z baterią

Najczęstszą przyczyną problemu z akumulatorem jest ich złe użytkowanie lub wpływ warunków atmosferycznych (niska temperatura). Kierowcom czasami i zdarza się zapomnieć o wyłączeniu reflektorów pojazdu, które spowoduje rozładowanie baterii. Bez względu na przyczynę problemu z akumulatorem wystarczy, że wykonasz szybki telefon do wybranego serwisu samochodowego, a my powiemy Ci, co zrobić, aby trochę doładować baterię i ją uruchomić. Jeśli problem nie zostanie rozwiązany i potrzebna jest wymiana akumulatora, serwis samochodowy wyśle odpowiednie wsparcie.

Brak paliwa

Problem z brakiem paliwa może przydarzyć się każdemu, a zwłaszcza, gdy działasz w pośpiechu. W przypadku awarii związanej z paliwem chętnie Ci pomożemy. W tym celu dostarczymy Ci odpowiednią ilość paliwa, dzięki czemu możesz przyjechać na najbliższą stację i zatankować.

Naprawa opon

To bardzo częsty problem zwłaszcza podczas pokonywania długich tras. Niestety nie każdy wie, jak prawidłowo zmienić uszkodzoną oponę. W niektórych przypadkach kierowcy nie posiadają odpowiednich narzędzi lub została uszkodzona więcej niż jedna opona. 

W takich sytuacjach warto skorzystać z pomocy drogowej, a w razie potrzeby może być konieczne holowanie pojazdu.

Awaria układu hamulcowego i napędowego

Awarie układu hamulcowego i napędowego wymagają specjalistycznej pomocy. Należy pamiętać, że pojazdy z tego typu usterkami nie mogą być holowane przez inne auto osobowe. Może tworzyć to niebezpieczeństwo na drodze. Bardzo często okazuje się, że przyczyna awarii jest możliwa do naprawienia na miejscu i nie trzeba odholowywać auta do serwisu. Stąd też holowanie traktujemy jako ostateczny krok.

Holowanie samochodu Witoszyn

Jeśli samochód zepsuje się po drodze, należy jak najszybciej go usunąć, aby nie utrudniać ruchu. Z reguły samochód, który nie nadaje się już do ruchu i nie można go naprawić na miejscu, można odholować. Tak jest w przypadku gdy silnik ulegnie awarii, a pojazd już się nie uruchamia, elektronika jest uszkodzona lub widoczny jest wyciek płynu chłodzącego.

Dzięki naszym usługom motoryzacyjnym dbamy o Ciebie i Twój samochód i jesteśmy gotowi natychmiast zorganizować pomoc drogową w mieście Witoszyn. Nasza pomoc samochodowa pomoże Ci w razie wypadku, awarii, pożaru, kradzieży lub po prostu zgubienia kluczy. Serwisy ProfiAuto oferują rozwiązania zapewniające mobilność i bezpieczeństwo. Jeśli samochód jest holowany, światła awaryjne muszą pozostać włączone przez cały czas. W przypadku uszkodzenia elektrycznego holowanie jest zatem prawnie zabronione i należy zorganizować lawetę.

Holowanie i przewożenie pojazdów nie należą do łatwych manewrów. Ta interwencja wymaga dużej wiedzy i umiejętności technicznych, aby nie powodować dalszych uszkodzeń pojazdu i zapewnić wszystkim bezpieczeństwo. Posiadamy doświadczenie w zakresie holowania pojazdów w mieście Witoszyn, które pozwala nam na prowadzenie wszelkich czynności obsługi zgodnie z wymaganymi standardami.

Auto Laweta

W przypadku kolizji lub wypadku drogowego często konieczne jest przetransportowanie uszkodzonego pojazdu do warsztatu samochodowego. Wybrane serwisy samochodowe ProfiAuto oferuję holowanie pojazdów na lawecie do warsztatu samochodowego. Wzywając auto lawetę, należy przekazać następujące informacje, w celu zorganizowania kompleksowej pomocy drogowej.

 • jaka jest lokalizacja zdarzenia,
 • jaki jest powód wezwania - awaria czy wypadek,
 • jaki model samochodu ma być transportowany.

Laweta jest to najbezpieczniejszy sposób transportowania uszkodzonego pojazdu. Jest to również jedyne rozwiazanie gdy samochód doznał awarii układu hamulcowego lub napędowego. Usługa realizowana jest z uwzględnieniem wszystkich procedur bezpieczeństwa.

Pomoc drogowa z serwisami ProfiAuto

Naszym celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi. Niezależnie od tego, czy jest to wypadek, przebita opona, awaria silnika czy rozładowany akumulator, serwisy ProfiAuto zapewnią najlepszą usługę pomocy podczas holowania w mieście Witoszyn. Wystarczy jeden telefon do serwisu ProfiAuto, aby jak najszybciej otrzymać pomoc. Po przybyciu na miejsce nasz specjalista ds. pomocy drogowej, zajmie się Twoim samochodem i odholuje go do wybranego miejsca. Posiadamy kwalifikacje, wiedzę i narzędzia, które pomogą Ci w każdej sytuacji. Posiadamy również flotę nowoczesnych i dobrze wyposażonych pojazdów, które zapewniają szybką i spersonalizowaną pomoc. Sprzęt przystosowany jest do różnych typów pojazdów, co sprawia, że mogą się do nich zgłosić właściciele aut osobowych, ciężarowych czy motocykli. Zajmujemy się holowaniem i naprawą pojazdów na terenie całego miasta Witoszyn. Jesteśmy dostępni 24/7 i służymy pomocą nawet w nocy.

Najczęściej zadawane pytania


 1. W jakich sytuacjach mogę wezwać pomoc drogową?

  Pomoc drogową oferowaną przez warsztaty ProfiAuto Witoszyn można wezwać, gdy auto potrzebuje specjalistycznej pomocy, a usterki nie jesteśmy w stanie naprawić samodzielnie. Dotyczy to najczęściej problemów związanych z układem napędowym, wymianą koła czy akumulatora. Z usług serwisów ProfiAuto warto skorzystać w przypadku kolizji lub wypadku samochodowego, gdy konieczne będzie holowanie pojazdu.

 2. Samochód nie chce chce się uruchomić - co robić?

  Przyczyną problemów z uruchomieniem samochodu może być rozładowany akumulator. W takiej sytuacji warto skorzystać z pomocy drogowej oferowanej przez serwisy samochodowe ProfiAuto. Polecamy kontakt telefonicznym z wybranym warsztatem ProfiAuto Witoszyn oferującym usługę pomocy drogowej. Specjalista po pojawieniu się na miejscu zdarzenia postara się jak najszybciej rozwiązać problem, tak by samochód był gotowy do dalszej jazdy.

 3. Ile czasu zajmuje dojazd na miejsce zdarzenia?

  Czas dojazdu na miejsce zdarzenia uzależniony jest od miejsca, w którym wydarzyła się awaria oraz od panujących warunków drogowych. Dojazd na miejsce zdarzenia trwa zazwyczaj od kilkunastu do kilkudziesięciu minut. Czas ten mogą wydłużyć zakorkowane ulice. Dokładamy wszelkich starań, by oczekiwana pomoc drogowa była udzielona jak najszybciej.

 4. Jakie usługi realizowane są w ramach pomocy drogowej?

  W ramach realizowanej usługi pomocy drogowej oferujemy usługi lawety i holowania pojazdów, awaryjne otwieranie auta, drobne naprawy na drodze, wymianę kół czy uruchomienie pojazdu.

 5. Jak zamówić usługę holowania auta?

  Usługę holowania samochodu można zamówić poprzez kontakt telefoniczny z wybranym warsztatem samochodowym ProfiAuto Witoszyn oferującym usługi pomocy drogowej. Po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce zdarzenia zostanie wysłany pracownik w celu udzielania pomocy.

 6. Ile kosztuje holowanie samochodu do warsztatu?

  Cena za realizację usługi ustalana jest indywidualnie. Koszt całkowity uzależniony jest od m.in. od odległości miejsca wypadku od siedziby serwisu samochodowego czy też od dodatkowych usług. W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących ceny zalecamy kontakt telefoniczny z wybranym warsztatem samochodowym ProfiAuto Witoszyn oferującym usługę holowania samochodu.

Znajdź swój ulubiony warsztat w mieście: Łapalice, Augustów, Bełchatów, Bełsznica, Biała Podlaska, Białystok, Bielawa, Bierutów, Biskupice, Borów, Brodnica, Brzeziny, Brzeźnica, Bytów, Cekcyn, Chełmża, Chłopice, Chodkowo-Kuchny, Chorzów, Chrząstawa Mała, Chwaszczyno, Czarna Dąbrówka, Czermin, Czerniejewo, Częstochowa, Czołnochów, Gizałki, Dalborowice, Dąbrowa, Dąbrowa Górnicza, Dobroszyce, Dolna, Doły, Duszniki Wielkopolskie, Dywity, Dzierżoniów, Ełk, Gaj Mały, Garwolin, Gaworzyce, Głogów, Głowno, Gniezno, Gnieżdżewo, Goczałkowice-Zdrój, Gogolin, Gorlice, Gorzów Wielkopolski, Górzno, Grabów Nad Prosną, Grodzisk Wlkp., Grójec, Gruszka, Grzegorzew, Iława, Isep, Jankowice, Janowice, Jasionów, Jastrzębie-Zdrój, Jazowsko, Jednorożec, Jelenia Góra, Jurków, Kalisz, Kałków, Kamieniec Wrocławski, Katowice, Kęty, Kleszewo, Kobyla Góra, Koleczkowo, Koszalin, Koszyce Wielkie, Kraków, Krynica Morska, Ksawerów, Kuklin, Kwidzyn, Laryszów, Librantowa, Limanowa, Liniewo, Lipnica, Lubań, Lubenia, Lubogoszcz, Luzino, Lwówek Śląski, Łącko, Łęgowo, Łódź, Makowice, Maków Mazowiecki, Mała Wieś, Małki, Miasteczko Śląskie, Miejsce, Międzyrzecz, Mikołów, Miłkowice, Mirów Stary, Mordarka, Mosina, Mysłowice, Namysłów, Nowa Wieś, Nowe Miasto nad Pilicą, Nowogrodziec, Nowy Sącz, Ociąż, Oleśnica, Olsztyn, Olsztyn (śląskie), Opoczno, Orzesze, Ostrzeniewo, Otmuchów, Pabianice, Piekary Śląskie, Pieńsk, Piława Dolna, Płock, Pniewy, Pomysk Wielki, Poznań, Przemyśl, Przeworsk, Przeźmierowo, Przyszowa, Pszenno, Radogoszcz, Radzionków, Radzyń Chełmiński, Raszowa, Rąbino, Rogoźnik, Ruda Śląska, Rybnik, Rzeszów, Samborzec, Sanok, Sianów, Siedliska, Skarżysko-Kamienna, Skawina, Skrzyszów, Słopnice, Sobolewo, Stara Wieś, Stargard, Stary Adamów, Stary Sącz, Stary Ujazd, Stary Węgliniec, Staszów, Stopnica, Stryków, Strzelin, Suchedniów, Sulmierzyce, Suwałki, Sychowo, Syców, Szczecin, Środa Śląska, Świdnica, Świecie, Świedziebnia, Świerklaniec, Świętochłowice, Tajno Łanowe, Tarnobrzeg, Tarnowskie Góry, Tęgoborze, Toruń, Turbia, Twardawa, Tychy, Uchanie, Unisław, Ustrzyki Dolne, Wałbrzych, Warchlinko, Warszawa, Warszawa-Ursynów, Warszewice, Wiele, Witoszyn, Wrocław, Wschowa, Wszechświęte, Wysogotowo, Zabrze, Zagórzany, Zakrzewo, Zboiska, Dukla, Zbydniów, Zgorzelec, Złotoryja, Żarki - Letnisko, Żary, Żydów.