Pomoc drogowa Emanuelina

Awaria samochodu? Stłuczka? A może wypadek na autostradzie? Problemy z samochodem mogą przydarzyć się każdemu, zazwyczaj w najmniej oczekiwanym momencie. Bez względu na to, w jakim celu podróżujesz, zawsze warto mieć profesjonalne wsparcie pomocy drogowej. Wybierz jeden z serwisów samochodowych z miasta Emanuelina, który oferuje wysokiej jakości pomoc drogową 7 dni w tygodniu, 24h na dobę. Zadzwoń do jednego z partnerów ProfiAuto gwarantujących najwyższy poziom obsługi i zyskaj szybką oraz stosunkowo tanią pomoc drogową.

Czym zajmuje się pomoc drogowa Emanuelina?

Pomoc drogowa Emanuelina

Pomoc drogowa jest usługą realizowaną w razie awarii pojazdu lub kolizji drogowej. W wyniku tych zdarzeń dalsze poruszanie się samochodem jest niemożliwe. Pomoc drogowa jest usługą bardzo cenioną przez kierowców. Oprócz transportu samochodu z miejsca zdarzenia drogowego możliwa jest auto pomoc w podstawowych czynnościach naprawczych. Nie każdy potrafi samodzielnie zmienić oponę lub ma narzędzia do szybkiego uruchomienia akumulatora. Dzięki pomocy drogowej serwis samochodowy ProfiAuto z miasta Emanuelina może rozwiązać problem za Ciebie.

Pomoc drogowa najbliżej Ciebie

Szybka pomoc drogowa 24h Emanuelina

ProfiAuto to sieć zrzeszająca między innymi warsztaty i serwisy samochodowe na terenie całej Polski, a część z nich oferuje swoim klientom usługi związane z szeroko pojętą pomocą drogową. W zakres tych usług wchodzi: holowanie pojazdów, autolaweta, awaryjne otwieranie auta, drobne naprawy na drodze, dowożenie paliwa, wymianę kół czy uruchomienie pojazdu. Wszystkie te usługi wykonywane są szybko i bezpiecznie. Z pomocą naszych partnerów rozwiążesz każdy nieoczekiwany problem z samochodem osobowym czy dostawczym

Przed wezwaniem pomocy drogowej należy zabezpieczyć pojazd, w taki sposób, by nie wstrzymywał on ruchu drogowego i nie powodował kolizji. Gdy zamówisz pomoc drogową w mieście Emanuelina zostanie do Ciebie wysłany pojazd serwisowy. Warsztaty samochodowe ProfiAuto zatrudniają wykwalifikowanych oraz doświadczonych specjalistów, którzy wiedzą, że czas dla klienta jest na wagę złota. Dlatego też masz pewność, że szybko dotrą na miejsce, w którym Twój samochód uległ awarii i udzielą skutecznej pomocy. W ramach usługi mechanik samochodowy dokonuje wstępnej diagnozy, na podstawie której stwierdza, czy konieczne jest holowanie auta do warsztatu, czy usługa może zostać wykonana w miejscu zdarzenia.

Pomoc drogowa najbliżej Ciebie

Kiedy warto wezwać pomoc drogową 24 h?

Do najczęstszych przyczyn wezwania pomocy drogowej możemy zaliczyć:

 • rozładowany akumulator,
 • awaryjne otwieranie pojazdu
 • przebitą oponę,
 • awarię układu hamulcowego,
 • awarię układu zawieszenia,
 • awarie układu napędowego,
 • brak paliwa.

Rozwiązywanie problemów z baterią

Najczęstszą przyczyną problemu z akumulatorem jest jego złe użytkowanie lub wpływ warunków atmosferycznych (niska temperatura). Kierowcom czasami i zdarza się zapomnieć o wyłączeniu reflektorów pojazdu, które spowoduje rozładowanie baterii. Bez względu na przyczynę problemu z akumulatorem wystarczy, że wykonasz szybki telefon do wybranego serwisu samochodowego, a my powiemy Ci, co zrobić, aby trochę doładować baterię i uruchomić samochód. Jeśli problem nie zostanie rozwiązany i potrzebna jest wymiana akumulatora, serwis samochodowy wyśle odpowiednie wsparcie.

Dowóz paliwa

W przypadku awarii związanej z paliwem chętnie Ci pomożemy. W tym celu dostarczymy Ci odpowiednią ilość paliwa, dzięki będziesz mógł przyjechać na najbliższą stację i zatankować.

Naprawa opon

Niestety nie każdy wie, jak prawidłowo zmienić uszkodzoną oponę. W niektórych przypadkach kierowcy nie posiadają odpowiednich narzędzi lub została uszkodzona więcej niż jedna opona. W takich sytuacjach warto skorzystać z naszej pomocy drogowej, a w razie potrzeby może być konieczne holowanie pojazdu.

Awaria układu hamulcowego i napędowego

Awarie układu hamulcowego i napędowego wymagają specjalistycznej pomocy. Należy pamiętać, że pojazdy z tego typu usterkami nie mogą być holowane przez inne auto osobowe. Może tworzyć to niebezpieczne sytuacje na drodze. Bardzo często okazuje się, że przyczyna awarii jest możliwa do naprawienia na miejscu i nie trzeba odholowywać auta do serwisu. Stąd też holowanie traktujemy jako ostateczny krok.

Pomoc drogowa najbliżej Ciebie

Holowanie samochodu Emanuelina i okolice

Auto laweta Emanuelina

Jeśli samochód zepsuje się na drodze, należy jak najszybciej go usunąć, aby nie utrudniać ruchu. Z reguły taki pojazd należy odholować. Tak jest w przypadku gdy silnik ulegnie awarii, a pojazd już się nie uruchamia, elektronika jest uszkodzona lub widoczny jest wyciek płynu chłodzącego.

Serwisy ProfiAuto oferują rozwiązania zapewniające mobilność i bezpieczeństwo. Jeśli samochód jest holowany, światła awaryjne muszą pozostać włączone przez cały czas. W przypadku uszkodzenia elektryki samochodu holowanie jest prawnie zabronione i należy zorganizować lawetę.

Holowanie i przewożenie pojazdów nie należą do łatwych manewrów. Ta interwencja wymaga dużej wiedzy i umiejętności technicznych, aby nie powodować dalszych uszkodzeń pojazdu i zapewnić wszystkim bezpieczeństwo. Posiadamy doświadczenie w zakresie holowania pojazdów na terenie miasta Emanuelina, które pozwala nam na prowadzenie wszelkich czynności obsługi zgodnie z wymaganymi standardami.

Pomoc drogowa najbliżej Ciebie

Auto Laweta

W przypadku kolizji lub wypadku drogowego często konieczne jest przetransportowanie uszkodzonego pojazdu do warsztatu samochodowego. Wybrane serwisy samochodowe ProfiAuto oferuję holowanie pojazdów na lawecie do warsztatu samochodowego. Wzywając auto lawetę, należy przekazać następujące informacje, w celu zorganizowania kompleksowej pomocy drogowej.

 • jaka jest lokalizacja zdarzenia,
 • jaki jest powód wezwania - awaria czy wypadek,
 • jaki model samochodu ma być transportowany.

Laweta jest to najbezpieczniejszy sposób transportowania uszkodzonego pojazdu. Jest to również jedyne rozwiązanie w przypadku awarii układu hamulcowego lub napędowego auta. Usługa realizowana jest z uwzględnieniem wszystkich procedur bezpieczeństwa.

Pomoc drogowa najbliżej Ciebie

Pomoc drogowa z serwisami ProfiAuto

Naszym celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi. Niezależnie od tego, czy jest to wypadek, przebita opona, awaria silnika czy rozładowany akumulator. Serwisy ProfiAuto zapewnią najlepszą usługę pomocy podczas holowania w mieście Emanuelina. Wystarczy jeden telefon do serwisu ProfiAuto, aby jak najszybciej otrzymać pomoc. Po przybyciu na miejsce nasz specjalista ds. pomocy drogowej, zajmie się Twoim samochodem i odholuje go do wybranego miejsca. Posiadamy kwalifikacje, wiedzę i narzędzia, które pomogą Ci w każdej sytuacji na drodze. Posiadamy również flotę nowoczesnych i dobrze wyposażonych pojazdów, które zapewniają szybką i spersonalizowaną pomoc. Sprzęt przystosowany jest do różnych typów pojazdów, co sprawia, że mogą się do nich zgłosić właściciele aut osobowych, ciężarowych czy motocykli. Zajmujemy się holowaniem i naprawą pojazdów na terenie całego miasta Emanuelina. Jesteśmy dostępni 24/7 i służymy pomocą nawet w nocy.

Pomoc drogowa najbliżej Ciebie

Najczęściej zadawane pytania


 1. W jakich sytuacjach mogę wezwać profesjonalną pomoc drogową?

  Pomoc na drodze oferowana przez warsztaty ProfiAuto Emanuelina można wezwać, gdy auto potrzebuje specjalistycznej pomocy, a usterki nie jesteśmy w stanie naprawić samodzielnie. Dotyczy to najczęściej problemów związanych z układem napędowym, wymianą koła czy akumulatora. Z usług serwisów ProfiAuto warto skorzystać w przypadku kolizji lub wypadku samochodowego, gdy konieczne będzie holowanie pojazdu.

 2. Samochód nie chce chce się uruchomić - co robić?

  Przyczyną problemów z uruchomieniem samochodu może być rozładowany akumulator. W takiej sytuacji warto skorzystać z pomocy drogowej oferowanej przez serwisy samochodowe ProfiAuto. Polecamy kontakt telefonicznym z wybranym warsztatem ProfiAuto Emanuelina oferującym usługę pomocy drogowej. Specjalista po pojawieniu się na miejscu zdarzenia postara się jak najszybciej rozwiązać problem, tak by samochód był gotowy do dalszej jazdy.

 3. Ile czasu zajmuje dojazd na miejsce zdarzenia?

  Czas dojazdu na miejsce zdarzenia uzależniony jest od miejsca, w którym wydarzyła się awaria oraz od panujących warunków drogowych. Dojazd na miejsce zdarzenia trwa zazwyczaj od kilkunastu do kilkudziesięciu minut. Czas ten mogą wydłużyć zakorkowane ulice. Dokładamy wszelkich starań, by oczekiwana pomoc drogowa była udzielona jak najszybciej.

 4. Jakie usługi realizowane są w ramach pomocy drogowej?

  W ramach realizowanej usługi pomocy drogowej oferujemy usługi lawety i holowania pojazdów, awaryjne otwieranie auta, drobne naprawy na drodze, wymianę kół czy uruchomienie pojazdu.

 5. Jak zamówić usługę holowania auta?

  Usługę holowania samochodu można zamówić poprzez kontakt telefoniczny z wybranym warsztatem samochodowym ProfiAuto Emanuelina oferującym usługi pomocy drogowej. Po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce zdarzenia zostanie wysłany pracownik w celu udzielania pomocy.

 6. Ile kosztuje holowanie samochodu do warsztatu?

  Cena za realizację usługi ustalana jest indywidualnie. Koszt całkowity uzależniony jest od m.in. od odległości miejsca wypadku od siedziby serwisu samochodowego, czy też od dodatkowych usług. W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących ceny zalecamy kontakt telefoniczny z wybranym warsztatem samochodowym ProfiAuto Emanuelina oferującym usługę holowania samochodu.

Znajdź swój ulubiony warsztat w mieście: Andrespol, Augustów, Bałaje, Lubaczów, Baranowo, Bełchatów, Bestwinka, Biała Podlaska, Białogard, Białystok, Bielawa, Bielsk Podlaski, Bierutów, Biskupice, Biskupiec, Bobrowo, Bojano, Borów, Branice, Brodnica, Brusy, Brzeszcze, Brzeziny, Brzeźce, Buk Wielka Wieś, Bukowina Tatrzańska, Bytom, Bytów, Cekcyn, Chałupki, Chełmno, Chełmża, Chodkowo Kuchny, Chojnów, Chorzów, Chotomów, Chrośnica, Chwaliszów, Chynów, Ciechanów, Cielimowo, Cieszyn, Cieślin, Ciężkowice, Ciszyca, Czajcze, Czarna Białostocka, Czarna Dąbrówka, Czarne, Czarnożyły, Czechowice-Dziedzice, Czermin, Czerwonka Szlachecka, Częstochowa, Czołnochów, Daszyna, Dąbrowa, Dąbrowa Górnicza, Dębica, Dębnica Kaszubska, Dębowa Łąka, Dobrodzień, Dobroszyce, Dolna, Domatowo, Drołtowice, Drzewica, Dukla, Duszniki Wielkopolskie, Dywity, Dzielna, Dzierzgoń, Dzierżoniów, Elbląg, Ełk, Emanuelina, Garwolin, Gaworzyce, Gdańsk, Giżycko, Gliniska, Gliwice, Głogów, Głowno, Głuszyca, Gniezno, Goczałkowice-Zdrój, Godów, Gogolin, Gołdap, Gołuchów, Gorlice, Gorzkowice, Gorzów Wielkopolski, Gościcino, Góra Kalwaria, Górki Małe, Góry Małe, Górzno, Grabów Nad Prosną, Granowo, Grodzisk Wielkopolski, Grójec, Gruczno, Grzegorzew, Gubin, Gzy, Iława, Inowrocław, Janikowo, Janów, Jasionów, Jastrzębia Góra, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Jelenia Góra, Jerzmanowa, Józefkowo, Kamieniec Wrocławski, Kamionka Wielka, Karniewo, Karsin, Katowice, Kębłowo, Kępa Bogumiłowicka, Kęty, Kiekrz, Kielce, Klaudyn, Kleosin, Kleszczewo, Kleszczów, Knurów, Kobyla Góra, Koczała, Komorniki, Konarzyny, Konotop, Korpele, Korycin, Kosobudy, Koszalin, Koszyce Wielkie, Kościerzyna, Kraków, Krasne, Krosno Odrzańskie, Krynica Morska, Krzyżanowice, Kuklin, Kuków-Folwark, Kwidzyn, Legionowo, Legnica, Leśnica, Librantowa, Limanowa, Liniewo, Lipnica, Lniano, Lubecko, Lubenia, Luzino, Łańcut, Łapalice, Łąka, Łęczyca, Łęgowo, Łękińsko, Łosice, Łoś, Łódź, Łubowo, Łukowica, Łuszczanowice-Kolonia, Łuszczanów, Łyśniewo Sierakowickie, Maków Mazowiecki, Malanów, Mała Wieś, Małecz, Małki, Marki, Marynowo, Masanów, Mechnica, Mełno, Miasteczko Śląskie, Miastko, Mierzyce, Mierzyn, Międzychód, Międzyrzecz, Międzyrzecze Dolne, Mikołów, Mirów Stary, Mława, Mońki, Moraczewo, Nadarzyn, Nadolany, Nadolice Wielkie, Namysłów, Nisko, Nowa Karczma, Nowa Sarzyna, Nowa Wieś, Nowe Gulczewo, Nowe Miasto nad Pilicą, Nowiny Wielkie, Nowy Dwór Mazowiecki, Nowy Sącz, Nysa, Obora, Obrzycko, Okalew, Oleśnica, Olsztyn, Ołobok, Opalenica, Opoczno, Ornontowice, Orzesze, Osiecznica, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeniewo, Oświęcim, Oświęcim-Babice, Otmuchów, Pabianice, Pabierowice, Pakszyn, Papowo Biskupie, Paradyż, Parchowo, Pawłowo, Piaseczno, Pichlice, Piekary Śląskie, Pieńsk, Plewiska, Płock, Płużnica, Pniewy, Poklatki, Pokrówka, Polkowice, Połaniec, Pomysk Mały, Pomysk Wielki, Powidz, Powiercie-Kolonia, Poznań, Pruszcz Gdański, Przejazdowo, Przemyśl, Przeworsk, Przeźmierowo, Przyjaźń, Przyszowa, Przytoczna, Pszczółki, Pszczyna, Pułtusk, Pyskowice, Pysznica, Racibórz, Radonia, Radoszyn, Radwanice, Radzionków, Radzyń Chełmiński, Radzyń Podlaski, Raszowa, Reda, Rogów, Rokitnica, Ruda Śląska, Rudnik, Rudołtowice, Rukoszowice, Rybnik, Ryńsk, Rzepnica, Rzeszotary, Rzeszów, Rzuchów, Sanok, Sękowice, Sianowo, Sianów, Siedliska, Siemianowice Śląskie, Sieniawa Żarska, Sierakowice, Sierpnica, Skarżysko-Kamienna, Skiereszewo, Skrzyszów, Skwierzyna, Słodków-Kolonia, Sosnowiec, Stare Babice, Stargard, Stargard Szczeciński, Stary Kisielin, Stary Ujazd, Staszów, Stolno, Stopnica, Stryków, Strzebielino-Osiedle, Strzelin, Studzienice, Suchedniów, Sulmierzyce, Suwałki, Sychowo, Syców, Szamotuły, Szczecin, Szczyglice, Szczytniki nad Kaczawą, Szklana, Szynwałd, Środa Śląska, Świdnica, Świebodzin, Świecie, Świerklaniec, Świętochłowice, Tajno Łanowe, Tarnobrzeg, Tarnowskie Góry, Tarnów, Tczew, Tęgoborze, Topola Mała, Toruń, Trzebiatkowa, Trzemeszno, Tuchola, Tułowice, Turbia, Turek, Turza Śląska, Twardawa, Twardogóra, Tychy, Tymbark, Tyrawa Wołoska, Ustrzyki Dolne, Wałbrzych, Warchlinko, Warszawa, Warszawa Ursynów, Warszewice, Wąbrzeźno, Wejherowo, Wielkie Radowiska, Wilcza, Wisła Wielka, Wiśniewo, Witaszyce, Witkowo, Władysławowo, Włocławek, Wodzisław Śląski, Wojkowice, Wojnicz, Wolkowo, Wrocław, Wronki, Wschowa, Wydminy, Wysokie Mazowieckie, Zabłudów, Zabrze, Zabrzeg, Zabrzeż, Zagórzany, Zamość, Zbylitowska Góra, Zdzieszowice, Zebrzydowice, Zgierz, Zgłobice, Zgorzelec, Zielona Góra, Zielonki, Złotoryja, Żagań, Żelazków, Żukowo, Życiny.