Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Battledrift 2 – pojedynek drifterów

Gdyby Guy Ritchie chciał nakręcić krótkometrażowy film o drifcie… już nie musiałby tego robić. Monster Energy odwaliła kawał roboty za niego. Pierwszy film z serii #Battledrift powstał w parku rozrywki w odległej Japonii ponad rok temu. Druga część ma miejsce w portowych dokach gdzieś w południowo-wschodniej Anglii.

Daigo Saito kontra Steve „Baggsy” Biagioni. Lamborghini Murcielago versus Nissan GT-R. I ten trzeci, czyli wyścigowy truck Pro2 Pro Lite Casey’a Currie’ego. W sumie 2600 koni mechanicznych, dużo dymu i jeszcze więcej cięć montażowych. Efekt kolejnej edycji projektu Battledrift musicie ocenić sami:

 

 


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Komentarze