Twój blog motoryzacyjny

SVAutobiography – Range Rover w pełnym tłuszczu

Lodówka na pokładzie? – „28 filmów o tym zrobiłem”. Dwukolorowe malowanie nadwozia? „Nuda. Nic się nie dzieje, proszę pana”. A co powiecie na dwa zewnętrzne, regulowane elektrycznie fotele w części ładunkowej, z których można podziwiać zachód słońca w Saint-Tropez?

seats

Range Rover SVAutobiography jest najdroższym i najbardziej luksusowym pojazdem w 45-letniej historii marki. Kosztuje 148 900 funtów. To dwa razy więcej od zwykłego Range Rovera i kilka tysięcy funtów więcej od Autobiography Black, którą to wersję zastępuje.

01rangie

02rangie

Samochód napędzany jest 5-litrową jednostką V8, która współpracuje z 8-stopniową automatyczną przekładnią ZF. Silnik produkuje 550 KM i 680 Nm momentu obrotowego.

Range-Rover-SVAutobiography-17

04rangie

Range-Rover-SVAutobiography-9

Pedały wykończone aluminium, siedzenia ze skóry Windsor i drewniano-aluminiowy cupholder. Pełen przepychu SVAutobiography trafi na rynek jeszcze w tym roku.

 
Źródło zdjęć: carscoops.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze