Twoja pasja do motoryzacji zaczyna się tutaj

Toyota FT-1 – czy tak będzie wyglądała nowa Supra?

Czerwona Toyota FT-1, którą zaprezentowano na rozpoczynających się dzisiaj targach samochodowych w Detroit,  wydaje się być ukształtowana przez wiatr. Ma długą maskę, na której można smażyć naleśniki lub grać w cymbergaja i nawiązuje stylistycznie do Toyoty 2000 GT, produkowanej w latach 1967-1970.


Targi motoryzacyjne ProfiAuto Show 2019

  

Toyota-FT-1-13

Toyocie udało się utrzymać projekt FT-1 w tajemnicy do samego końca. Koncepcyjny pojazd o agresywnej sylwetce został stworzony przez biuro projektowe Toyoty – Calty Design Research. Prototyp ma mocno cofniętą kabinę i napęd na tylne koła. I chociaż marne są szansę na to, że samochód trafi do produkcji, istnieje duże prawdopodobieństwo, że elementy designu FT-1 znajdą odzwierciedlenie w nowej Toyocie Supra, jeśli ta ostatecznie powstanie.

Toyota-FT-1-20

  Toyota-FT-1-15

Źródło: autonews.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Targi motoryzacyjne w 2019 roku, na których nie może Cię zabraknąć! >>

Komentarze