Twój blog motoryzacyjny

Luksusowy bunkier na kołach: Toyota Sequoia

Na pierwszy rzut oka ta dostępna na rynku amerykańskim Toyota Sequoia nie wyróżnia się niczym szczególnym. SUV jakich wiele można spotkać w USA:

Na drugi rzut oka, bardziej dokładny, to auto jest jak czołg tylko bez lufy – grubsza niż normalnie karoseria z hartowanej stali, wzmocnione zawiasy drzwi, obudowany zbiornik paliwa i akumulator, podwozie odporne na wybuch miny oraz kuloodporne szyby, które są w stanie znieść niejedną serię z karabinu maszynowego, a nawet wybuch granatu – to tylko część niestandardowej specyfikacji wykonanej pod kątem konkretnego klienta przez firmę Lexani Motorcars.

W środku również prezentuje się nie najgorzej. Można poczuć się jak w pałacu Buckingham w Londynie. Brakuje tylko ozdobnych fresków i królowej;)

Zobaczcie:


Cena jest nieznana, ale można przypuszczać, że potencjalny klient jest nafciarzem z dziada pradziada, mówi płynnie po arabsku i chodzi (jeździ) w turbanie.

Źródło: autoblog.com


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze