Twój blog motoryzacyjny

Program motoryzacyjny ProfiAuto [Odcinek 3]

‘Ferrari jest jak marzenie – ludzie śnią o posiadaniu samochodu wyjątkowego, ale dla większości z nich, poza nielicznymi szczęśliwcami, pozostanie to tylko marzeniem’ – zwykł mawiać nie kto inny jak sam Enzo Ferrari.

My znaleźliśmy się przez chwilę w gronie owych szczęśliwców. W malowniczych plenerach Lazurowego Wybrzeża mieliśmy okazję testować czerwone Ferrari 458 Italia. Pojazd, które elektryzuje już na dźwięk swojej nazwy. Samochód, w którym można zakochać się szybciej, niż osiąga on setkę na liczniku, a osiąga ją w niecałe 3,5 sekundy. Auto budzące emocje, o których w czasach pradziadka Freuda opowiadalibyśmy leżąc na niewygodnej kozetce. W dobie Internetu nasze wrażenia i odczucia z jazdy prezentujemy w formie filmowej relacji.

Zapraszamy serdecznie na kolejny odcinek programu motoryzacyjnego ProfiAuto:


Sieć ProfiAuto zrzesza już ponad 1600 partnerów w całej Polsce. Należą do niej najlepsze sklepy oraz hurtownie motoryzacyjne. W naszej sieci znajdziesz także w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, którzy naprawią awarię szybko i sprawnie. Wszystkie warsztaty samochodowe posiadają nowoczesne rozwiązania technologiczne tak, aby diagnoza usterki trwała jak najkrócej.

  

Sprawdź bezpłatnie stan techniczny Twojego samochodu! >>

Komentarze