Warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis MK Serwis Marek Kostyk

Sprawdzony auto serwis w Koszalinie. Naprawa samochodów wszystkich marek.

9:00 - 17:00
Pn - Pt
nieczynne
Sob - Nd
Umów się i zapłać za serwis przez aplikację Dowiedz się więcej o ProfiAuto Pay.

Dobry warsztat samochodowy w Koszalinie to podstawa bezpiecznej i wieloletniej eksploatacji pojazdu. Znalezienie godnego polecenia mechanika samochodowego w Koszalinie może stanowić spore wyzwanie. Dlatego zapraszamy do skorzystania z usług naszego auto serwisu.

Mechanik samochodowy Koszalin ProfiAuto

Warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis MK Serwis Marek Kostyk jest Partnerem sieci ProfiAuto, która zrzesza profesjonalne auto serwisy z całej Polski. Jako mechanicy samochodowi z dużym doświadczeniem, oferujemy następujące usługi:

Nasi mechanicy samochodowi w w Koszalinie posiadają wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu samochodów różnych marek.

Doświadczony zespół mechaników samochodowych, nowoczesne wyposażenie warsztatu, profesjonalna obsługa klienta, szybka i solidna naprawa auta - to cechy, które wyróżniają nasz auto serwis.

Serwis samochodowy Koszalin ProfiAuto

Siedziba naszego warsztatu samochodowego jest w Koszalinie przy ul. Morska 2. Ze względu na dogodną lokalizację auto serwisu zapraszamy do korzystania z naszych usług zarówno klientów z terenu miasta Koszalin, ale również kierowców z okolicznych miejscowości. Staramy się zapewnić możliwie jak najkrótsze terminy przyjęcia auta na warsztat oraz szybką naprawę. Nasze usługi kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm. Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług zachęcamy do kontaktu telefonicznego: +48 509157501.

Do warsztatu samochodowego w Koszalinie zapraszamy wszystkich, którzy zauważyli nieprawidłowości w funkcjonowaniu samochodu lub chcą skontrolować stan techniczny pojazdu.