Warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis KAROL BADOWSKI

Sprawdzony auto serwis w miejscowości Słodków-Kolonia.

08:00 - 18:00
Pn - Pt
08:00 - 14:00
Sob
nieczynne
Nd
Umów się i zapłać za serwis przez aplikację Dowiedz się więcej o ProfiAuto Pay.

O warsztacie samochodowym ProfiAuto Serwis KAROL BADOWSKI

Zalety Auto serwisu

Dobry warsztat samochodowy w miejscowości Słodków-Kolonia, TUREK to podstawa bezpiecznej i wieloletniej eksploatacji pojazdu. Znalezienie godnego polecenia mechanika samochodowego w miejscowości Słodków-Kolonia, TUREK może stanowić spore wyzwanie. Dlatego zapraszamy do skorzystania z usług naszego auto serwisu.

Mechanik samochodowy Słodków-Kolonia, TUREK ProfiAuto

Warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis KAROL BADOWSKI jest Partnerem sieci ProfiAuto, która zrzesza profesjonalne auto serwisy z całej Polski. Jako mechanicy samochodowi z dużym doświadczeniem, oferujemy następujące usługi:

Nasi mechanicy samochodowi w w miejscowości Słodków-Kolonia, TUREK posiadają wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu samochodów różnych marek.

Doświadczony zespół mechaników samochodowych, nowoczesne wyposażenie warsztatu, profesjonalna obsługa klienta, szybka i solidna naprawa auta - to cechy, które wyróżniają nasz auto serwis.

Serwis samochodowy Słodków-Kolonia, TUREK ProfiAuto

Siedziba naszego warsztatu samochodowego jest w miejscowości Słodków-Kolonia, TUREK przy Akacjowa 9. Ze względu na dogodną lokalizację auto serwisu zapraszamy do korzystania z naszych usług zarówno klientów z terenu miasta Słodków-Kolonia, TUREK, ale również kierowców z okolicznych miejscowości. Staramy się zapewnić możliwie jak najkrótsze terminy przyjęcia auta na warsztat oraz szybką naprawę. Nasze usługi kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm. Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług zachęcamy do kontaktu telefonicznego: +48 609251609.

Do warsztatu samochodowego w miejscowości Słodków-Kolonia, TUREK zapraszamy wszystkich, którzy zauważyli nieprawidłowości w funkcjonowaniu samochodu lub chcą skontrolować stan techniczny pojazdu.