Warsztat samochodowy AutoGama

Sprawdzony auto serwis w miejscowości Poznań. Naprawa samochodów wszystkich marek.

8:00 - 16:00
Pn - Pt
nieczynne
Sob - Nd
Umów się i zapłać za serwis przez aplikację Dowiedz się więcej o ProfiAuto Pay.

O warsztacie samochodowym AutoGama

Sprawdzony auto serwis w miejscowości Poznań

Mechanik samochodowy Poznań ProfiAuto

Zdecydowana większość mieszkańców miasta Poznań posiada własny pojazd, przez co natężenie ruchu na drogach jest szczególnie duże. Wszystko to powoduje, że zapotrzebowanie na wysokiej jakości usługi motoryzacyjne stale rośnie. Nawet pomimo odpowiedniej dbałości o samochód oraz regularnego serwisowania, awaria auta może przydarzyć się w każdej chwili. Znalezienie godnego polecenia mechanika samochodowego w miejscowości Poznań może stanowić spore wyzwanie. Mimo dużej konkurencji na rynku nie wszystkie warsztaty realizują swoje usługi zgodnie z oczekiwaniami klientów. Jeżeli szukasz kompetentnego, niezawodnego i godnego zaufania mechanika samochodowego w miejscowości Poznań, to oferta warsztatu AutoGama z pewnością Ciebie zainteresuje.

O warsztacie samochodowym Poznań

Warsztat samochodowy AutoGama jest Partnerem sieci ProfiAuto, która zrzesza profesjonalne auto serwisy z całej Polski. Serwis realizuje usługi motoryzacyjne od wielu lat.
Siedziba warsztatu samochodowego jest w miejscowości Poznań przy ul. Antoniego Andrzejewskiego 27. Ze względu na dogodną lokalizację, zapraszamy do korzystania z naszych usług klientów z całego miasta. Staramy się zapewnić możliwie jak najkrótsze terminy przyjęcia auta na warsztat oraz szybką naprawę. Nasze usługi kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm. Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Zespół składa się wyłącznie z doświadczonych mechaników, którzy profesjonalnie, uczciwie doradzą w zakresie konserwacji, naprawy i modernizacji Twojego pojazdu.

Zalety Auto serwisu Poznań

Wieloletnie doświadczenie sprawia, że z usług auto serwisu skorzystało już wielu klientów z całego miasta. AutoGama to kompetentny partner, który wesprze Cię we wszystkich sprawach dotyczących Twojego pojazdu. Nie ma znaczenia, czy jest to rutynowy przegląd pojazdu, wymiana opon, klocków hamulcowych czy ustawienie zbieżności, nasi mechanicy zadbają o to, byś mógł bezpiecznie poruszać się swoim samochodem po drogach całej Polski.

Serwis samochodowy Poznań ProfiAuto

Dobry warsztat samochodowy w miejscowości Poznań to podstawa bezpiecznej i wieloletniej eksploatacji pojazdu. AutoGama to sprawdzony serwis w zakresie napraw powypadkowych i wszelkich prac konserwacyjnych samochodów wszystkich marek. Wszystkie działania serwisowe wykonywane są zgodnie z zaleceniami producenta. Naprawy samochodów zawsze wykonywane są z wykorzystaniem najlepszej jakości części samochodowych i najnowocześniejszej technologii. Serwis samochodowy przywiązuje dużą wagę do kompetencji mechaników, wysokiej jakości realizowanych usług, dotrzymywania terminów dostaw a co za tym idzie zadowolenia klienta!

Wyposażeni w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny oraz doświadczony zespół mechaników samochodowych, oferujemy kompleksowy zakres usług w zakresie wszelkiego rodzaju napraw, przeglądów, diagnostyki pojazdów oraz konserwacji. Zespół mechaników wykonuje usługi z zakresu:

Do warsztatu samochodowego AutoGama zapraszamy wszystkich, którzy zauważyli nieprawidłowości w funkcjonowaniu samochodu lub chcą skontrolować stan techniczny pojazdu.


 1. Gdzie mieści się warsztat samochodowy AutoGama

  AutoGama mieści się w miejscowości Poznań przy ulicy ul. Antoniego Andrzejewskiego 27.

 2. Jak dojechać do warsztatu AutoGama

  AutoGama mieści się w miejscowości Poznań przy ul. Antoniego Andrzejewskiego 27. Sprawdź trasę dojazdu do warsztatu AutoGama na mapie.

 3. W jakich godzinach otwarty jest serwis samochodowy AutoGama w dniach pn-pt

  AutoGama otwarty jest od pon do pt w godzinach 8:00 - 16:00.

 4. Jaki jest numer telefonu do serwisu samochodowego AutoGama?

  Osoby chcące skontaktować się z warsztatem AutoGama prosimy o kontakt telefoniczny z numerem +48509133073

 5. Jaki jest zakres usług warsztatu samochodowego AutoGama?

  AutoGama oferuje usługi z zakresu: Diagnostyka i naprawa systemu Ad Blue, diagnostyka komputerowa, elektronika samochodowa, mechanika silnika, naprawa manualnych skrzyń biegów, Naprawa szyb/klejenie, naprawa układu wydechowego, Naprawy główne silnika, obsługa elektrycznego hamulca postojowego, Pomoc drogowa samochody osobowe, regeneracja DPF, regeneracja turbosprężarek, Regeneracja wtryskiwaczy i pomp wtryskowych, usługa mycia auta po naprawie, wymiana ciśnieniowa płynu hamulcowego, Wymiana klocków i tarcz hamulcowych, wymiana szyb. Zakres usług jest stale rozwijany, dlatego w celu uzyskania większej ilości informacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego: +48509133073

 6. Jakie marki pojazdów są obsługiwane w auto serwisie AutoGama?

  W AutoGama obsługujemy pojazdy wszystkich marek samochodów. Dysponujemy dostępem do wysokiej jakości części samochodowych.

 7. Jaki jest cennik usług w Warsztacie AutoGama

  W AutoGama ceny ustalane są indywidualnie w zależności od marki pojazdu oraz od zakresu prac. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat wyceny prosimy o kontakt telefoniczny lub osobiste przybycie do naszego warsztatu w celu ustalenia dogodnego terminu naprawy.