Warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis WASTO - PLUS

Sprawdzony auto serwis w miejscowości Pniewy.

7:00 - 16:00
Pn - Pt
nieczynne
Sob - Nd
W tym serwisie wymienisz opony na zimowe
Umów się i zapłać za serwis przez aplikację Dowiedz się więcej o ProfiAuto Pay.

O warsztacie samochodowym ProfiAuto Serwis WASTO - PLUS

Zalety Auto serwisu

Dobry warsztat samochodowy w miejscowości Pniewy to podstawa bezpiecznej i wieloletniej eksploatacji pojazdu. Znalezienie godnego polecenia mechanika samochodowego w miejscowości Pniewy może stanowić spore wyzwanie. Dlatego zapraszamy do skorzystania z usług naszego auto serwisu.

Mechanik samochodowy Pniewy ProfiAuto

Warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis WASTO - PLUS jest Partnerem sieci ProfiAuto, która zrzesza profesjonalne auto serwisy z całej Polski. Jako mechanicy samochodowi z dużym doświadczeniem, oferujemy następujące usługi:

Nasi mechanicy samochodowi w w miejscowości Pniewy posiadają wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu samochodów różnych marek.

Doświadczony zespół mechaników samochodowych, nowoczesne wyposażenie warsztatu, profesjonalna obsługa klienta, szybka i solidna naprawa auta - to cechy, które wyróżniają nasz auto serwis.

Serwis samochodowy Pniewy ProfiAuto

Siedziba naszego warsztatu samochodowego jest w miejscowości Pniewy przy ul. Dęborzyce 5A. Ze względu na dogodną lokalizację auto serwisu zapraszamy do korzystania z naszych usług zarówno klientów z terenu miasta Pniewy, ale również kierowców z okolicznych miejscowości. Staramy się zapewnić możliwie jak najkrótsze terminy przyjęcia auta na warsztat oraz szybką naprawę. Nasze usługi kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm. Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług zachęcamy do kontaktu telefonicznego: +48 509393407, +48 512513736.

Do warsztatu samochodowego w miejscowości Pniewy zapraszamy wszystkich, którzy zauważyli nieprawidłowości w funkcjonowaniu samochodu lub chcą skontrolować stan techniczny pojazdu.


Nasza główna oferta to: mechanika ogólna, diagnostyka komputerowa, Serwis klimatyzacji, Wulkanizacja, Regulacja geometrii oraz Elektronika.