Warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis MICHAŁ BŁOCH

Sprawdzony auto serwis w miejscowości Grabów Nad Prosną. Naprawa samochodów wszystkich marek.

7:30 - 17:30
Pn - Pt
7:30 - 13:00
Sob
nieczynne
Nd
Umów się i zapłać za serwis przez aplikację Dowiedz się więcej o ProfiAuto Pay.

Dobry warsztat samochodowy w miejscowości Grabów Nad Prosną to podstawa bezpiecznej i wieloletniej eksploatacji pojazdu. Znalezienie godnego polecenia mechanika samochodowego w miejscowości Grabów Nad Prosną może stanowić spore wyzwanie. Dlatego zapraszamy do skorzystania z usług naszego auto serwisu.

Mechanik samochodowy Grabów Nad Prosną ProfiAuto

Warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis MICHAŁ BŁOCH jest Partnerem sieci ProfiAuto, która zrzesza profesjonalne auto serwisy z całej Polski. Jako mechanicy samochodowi z dużym doświadczeniem, oferujemy następujące usługi:

Nasi mechanicy samochodowi w w miejscowości Grabów Nad Prosną posiadają wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu samochodów różnych marek.

Doświadczony zespół mechaników samochodowych, nowoczesne wyposażenie warsztatu, profesjonalna obsługa klienta, szybka i solidna naprawa auta - to cechy, które wyróżniają nasz auto serwis.

Serwis samochodowy Grabów Nad Prosną ProfiAuto

Siedziba naszego warsztatu samochodowego jest w miejscowości Grabów Nad Prosną przy Smolniki 15A. Ze względu na dogodną lokalizację auto serwisu zapraszamy do korzystania z naszych usług zarówno klientów z terenu miasta Grabów Nad Prosną, ale również kierowców z okolicznych miejscowości. Staramy się zapewnić możliwie jak najkrótsze terminy przyjęcia auta na warsztat oraz szybką naprawę. Nasze usługi kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm. Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług zachęcamy do kontaktu telefonicznego: +48 605692888.

Do warsztatu samochodowego w miejscowości Grabów Nad Prosną zapraszamy wszystkich, którzy zauważyli nieprawidłowości w funkcjonowaniu samochodu lub chcą skontrolować stan techniczny pojazdu.