Warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis ZELMOT

Sprawdzony auto serwis w Elblągu. Naprawa samochodów wszystkich marek.

8:00 - 17:00
Pn - Pt
8:00 - 14:00
Sob
nieczynne
Nd
Umów się i zapłać za serwis przez aplikację Dowiedz się więcej o ProfiAuto Pay.

O warsztacie samochodowym ProfiAuto Serwis ZELMOT

Sprawdzony auto serwis w Elblągu

Mechanik samochodowy Elbląg ProfiAuto

Zdecydowana większość mieszkańców miasta Elbląg posiada własny pojazd, przez co natężenie ruchu na drogach jest szczególnie duże. Wszystko to powoduje, że zapotrzebowanie na wysokiej jakości usługi motoryzacyjne stale rośnie. Nawet pomimo odpowiedniej dbałości o samochód oraz regularnego serwisowania, awaria auta może przydarzyć się w każdej chwili. Znalezienie godnego polecenia mechanika samochodowego w Elblągu może stanowić spore wyzwanie. Mimo dużej konkurencji na rynku nie wszystkie warsztaty realizują swoje usługi zgodnie z oczekiwaniami klientów. Jeżeli szukasz kompetentnego, niezawodnego i godnego zaufania mechanika samochodowego w Elblągu, to oferta warsztatu ProfiAuto Serwis ZELMOT z pewnością Ciebie zainteresuje.

O warsztacie samochodowym Elbląg

Warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis ZELMOT jest Partnerem sieci ProfiAuto, która zrzesza profesjonalne auto serwisy z całej Polski. Serwis realizuje usługi motoryzacyjne od wielu lat.
Siedziba warsztatu samochodowego jest w miejscowości Elbląg przy ul. Łowicka 29. Ze względu na dogodną lokalizację, zapraszamy do korzystania z naszych usług klientów z całego miasta. Staramy się zapewnić możliwie jak najkrótsze terminy przyjęcia auta na warsztat oraz szybką naprawę. Nasze usługi kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm. Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Zespół składa się wyłącznie z doświadczonych mechaników, którzy profesjonalnie, uczciwie doradzą w zakresie konserwacji, naprawy i modernizacji Twojego pojazdu.

Zalety Auto serwisu Elbląg

Wieloletnie doświadczenie sprawia, że z usług auto serwisu skorzystało już wielu klientów z całego miasta. ProfiAuto Serwis ZELMOT to kompetentny partner, który wesprze Cię we wszystkich sprawach dotyczących Twojego pojazdu. Nie ma znaczenia, czy jest to rutynowy przegląd pojazdu, wymiana opon, klocków hamulcowych czy ustawienie zbieżności, nasi mechanicy zadbają o to, byś mógł bezpiecznie poruszać się swoim samochodem po drogach całej Polski.

Serwis samochodowy Elbląg ProfiAuto

Dobry warsztat samochodowy w miejscowości Elbląg to podstawa bezpiecznej i wieloletniej eksploatacji pojazdu. ProfiAuto Serwis ZELMOT to sprawdzony serwis w zakresie napraw powypadkowych i wszelkich prac konserwacyjnych samochodów wszystkich marek. Wszystkie działania serwisowe wykonywane są zgodnie z zaleceniami producenta. Naprawy samochodów zawsze wykonywane są z wykorzystaniem najlepszej jakości części samochodowych i najnowocześniejszej technologii. Serwis samochodowy przywiązuje dużą wagę do kompetencji mechaników, wysokiej jakości realizowanych usług, dotrzymywania terminów dostaw a co za tym idzie zadowolenia klienta!

Wyposażeni w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny oraz doświadczony zespół mechaników samochodowych, oferujemy kompleksowy zakres usług w zakresie wszelkiego rodzaju napraw, przeglądów, diagnostyki pojazdów oraz konserwacji. Zespół mechaników wykonuje usługi z zakresu:

Do warsztatu samochodowego ProfiAuto Serwis ZELMOT zapraszamy wszystkich, którzy zauważyli nieprawidłowości w funkcjonowaniu samochodu lub chcą skontrolować stan techniczny pojazdu.


 1. Gdzie mieści się warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis ZELMOT

  ProfiAuto Serwis ZELMOT mieści się w Elblągu przy ulicy ul. Łowicka 29.

 2. Jak dojechać do warsztatu ProfiAuto Serwis ZELMOT

  ProfiAuto Serwis ZELMOT mieści się w Elblągu przy ul. Łowicka 29. Sprawdź trasę dojazdu do warsztatu ProfiAuto Serwis ZELMOT na mapie.

 3. W jakich godzinach otwarty jest serwis samochodowy ProfiAuto Serwis ZELMOT w dniach pn-pt

  ProfiAuto Serwis ZELMOT otwarty jest od pon do pt w godzinach 8:00 - 17:00.

 4. Czy warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis ZELMOT otwarty jest w soboty?

  Tak warsztat ProfiAuto Serwis ZELMOT jest otwarty w soboty w godzinach: 8:00 - 14:00.

 5. Jaki jest numer telefonu do serwisu samochodowego ProfiAuto Serwis ZELMOT?

  Osoby chcące skontaktować się z warsztatem ProfiAuto Serwis ZELMOT prosimy o kontakt telefoniczny z numerem +48509954340

 6. Jaki jest zakres usług warsztatu samochodowego ProfiAuto Serwis ZELMOT?

  ProfiAuto Serwis ZELMOT oferuje usługi z zakresu: Diagnostyka i naprawa systemu Ad Blue, diagnostyka komputerowa, elektronika samochodowa, geometria kół, mechanika silnika, naprawa manualnych skrzyń biegów, naprawa układu wydechowego, naprawa układów klimatyzacji, Naprawy główne silnika, Obsługa automatycznych skrzyń biegów, obsługa elektrycznego hamulca postojowego, Obsługa klimatyzacji R134a, Pomoc drogowa samochody osobowe, regeneracja DPF, regeneracja turbosprężarek, Regeneracja wtryskiwaczy i pomp wtryskowych, usługa mycia auta po naprawie, wymiana ciśnieniowa płynu hamulcowego, Wymiana klocków i tarcz hamulcowych. Zakres usług jest stale rozwijany, dlatego w celu uzyskania większej ilości informacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego: +48509954340

 7. Jakie marki pojazdów są obsługiwane w auto serwisie ProfiAuto Serwis ZELMOT?

  W ProfiAuto Serwis ZELMOT obsługujemy pojazdy wszystkich marek samochodów. Dysponujemy dostępem do wysokiej jakości części samochodowych.

 8. Jaki jest cennik usług w Warsztacie ProfiAuto Serwis ZELMOT

  W ProfiAuto Serwis ZELMOT ceny ustalane są indywidualnie w zależności od marki pojazdu oraz od zakresu prac. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat wyceny prosimy o kontakt telefoniczny lub osobiste przybycie do naszego warsztatu w celu ustalenia dogodnego terminu naprawy.