Warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis Auto Complex

Sprawdzony auto serwis w Wodzisławiu Śląskim.

8:00 - 16:00
Pn - Pt
8:00 - 13:00
Sob
nieczynne
Nd
Umów się i zapłać za serwis przez aplikację Dowiedz się więcej o ProfiAuto Pay.

Dobry warsztat samochodowy w Wodzisławiu Śląskim to podstawa bezpiecznej i wieloletniej eksploatacji pojazdu. Znalezienie godnego polecenia mechanika samochodowego w Wodzisławiu Śląskim może stanowić spore wyzwanie. Dlatego zapraszamy do skorzystania z usług naszego auto serwisu.

Mechanik samochodowy Wodzisław Śląski ProfiAuto

Warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis Auto Complex jest Partnerem sieci ProfiAuto, która zrzesza profesjonalne auto serwisy z całej Polski. Jako mechanicy samochodowi z dużym doświadczeniem, oferujemy następujące usługi:

Nasi mechanicy samochodowi w w Wodzisławiu Śląskim posiadają wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu samochodów różnych marek.

Doświadczony zespół mechaników samochodowych, nowoczesne wyposażenie warsztatu, profesjonalna obsługa klienta, szybka i solidna naprawa auta - to cechy, które wyróżniają nasz auto serwis.

Serwis samochodowy Wodzisław Śląski ProfiAuto

Siedziba naszego warsztatu samochodowego jest w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Pszowska 122. Ze względu na dogodną lokalizację auto serwisu zapraszamy do korzystania z naszych usług zarówno klientów z terenu miasta Wodzisław Śląski, ale również kierowców z okolicznych miejscowości. Staramy się zapewnić możliwie jak najkrótsze terminy przyjęcia auta na warsztat oraz szybką naprawę. Nasze usługi kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm. Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług zachęcamy do kontaktu telefonicznego: +48 577490992.

Do warsztatu samochodowego w Wodzisławiu Śląskim zapraszamy wszystkich, którzy zauważyli nieprawidłowości w funkcjonowaniu samochodu lub chcą skontrolować stan techniczny pojazdu.


Zobacz galerię zdjęciową