Profesjonalne sklepy i serwisy samochodowe

Składamy się z najlepszych części

ProfiAuto Serwis Zbigniew Wolnik

Brak oceny
Aktualna ocena: 4.67

Sprawdzony serwis samochodowy. Naprawa samochodów wszystkich marek.

ul. Kijowska 24
40-753   Katowice

Pn - Pt: 8:00 - 16:00
Sob - Nd: nieczynne

tel. 32 205 22 33
kom. 605 695 490

Umów się przez aplikację

Zapytaj o serwis samochodu

Masz pytania dotyczące naprawy samochodu? Wyślij zapytanie do ProfiAuto Serwis Zbigniew Wolnik korzystając z poniższego formularza:

O warsztacie samochodowym ProfiAuto Serwis Zbigniew Wolnik

Nasz warsztat samochodowy znajduje się w miejscowości Katowice. Jesteśmy Partnerem sieci ProfiAuto, która zrzesza profesjonalne auto serwisy z całej Polski. Jako mechanicy samochodowi z dużym doświadczeniem, oferujemy następujące usługi:

  • diagnostyka komputerowa
  • mechanika ogólna
  • mechanika silnika
  • naprawy główne
  • serwis klimatyzacji

Pracownicy naszego auto serwisu posiadają wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu samochodów wszystkich marek. ProfiAuto Serwis Zbigniew Wolnik jest jednym z warsztatów samochodowych w Katowicach, należącym do elity auto serwisów ProfiAuto. Doświadczony zespół mechaników samochodowych, nowoczesne wyposażenie warsztatu, profesjonalna obsługa klienta, szybka i solidna naprawa auta - to cechy które wyróżniają nasz serwis samochodowy w Katowicach. W warsztacie samochodowym ProfiAuto Serwis Zbigniew Wolnik świadczymy kompleksowe usługi z zakresu mechaniki pojazdowej. Zajmujemy się wszelkiego rodzaju naprawami, bieżącym serwisem oraz wymianą części samochodowych.