Warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis Andrzej Schädler

Sprawdzony auto serwis w Katowicach. Naprawa samochodów wszystkich marek.

Brak oceny
Aktualna ocena: 3.38
8:00 - 16:00
Pn - Czw
8:00 - 16:00
Pt
8:00 - 13:00
Sob
nieczynne
Nd
W tym serwisie wymienisz opony na letnie
Umów się i zapłać za serwis przez aplikację Dowiedz się więcej o ProfiAuto Pay.

O warsztacie samochodowym ProfiAuto Serwis Andrzej Schädler

Dobry warsztat samochodowy w Katowicach to podstawa bezpiecznej i wieloletniej eksploatacji pojazdu. Znalezienie godnego polecenia mechanika samochodowego w Katowicach może stanowić spore wyzwanie. Dlatego zapraszamy do skorzystania z usług naszego auto serwisu.

Warsztat samochodowy ProfiAuto Serwis Andrzej Schädler jest Partnerem sieci ProfiAuto, która zrzesza profesjonalne auto serwisy z całej Polski. Jako mechanicy samochodowi z dużym doświadczeniem, oferujemy następujące usługi:

Nasi mechanicy samochodowi w w Katowicach posiadają wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu samochodów różnych marek.

Doświadczony zespół mechaników samochodowych, nowoczesne wyposażenie warsztatu, profesjonalna obsługa klienta, szybka i solidna naprawa auta - to cechy, które wyróżniają nasz auto serwis.

Siedziba naszego warsztatu samochodowego jest w Katowicach przy Zgrzebnioka 29. Ze względu na dogodną lokalizację auto serwisu zapraszamy do korzystania z naszych usług zarówno klientów z terenu miasta Katowice, ale również kierowców z okolicznych miejscowości. Staramy się zapewnić możliwie jak najkrótsze terminy przyjęcia auta na warsztat oraz szybką naprawę. Nasze usługi kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm. Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 32 757 40 47.

Do warsztatu samochodowego w Katowicach zapraszamy wszystkich, którzy zauważyli nieprawidłowości w funkcjonowaniu samochodu lub chcą skontrolować stan techniczny pojazdu.


Serwis obsługuje samochody osobowe, ciężarowe oraz tiry. W ofercie usługowej znajdują się: diagnostyka komputerowa, serwis ogumienia, serwis klimatyzacji, obsługa układu hamulcowego, mechanika silnika, naprawy główne (remonty silników; remonty skrzyni biegów), obsługa automatycznych skrzyń biegów, car audio, elektronika, alarmy, czyszczenie filtrów DPF. Dysponujemy samochodem zastępczym.